Kegyetlen játékok

Kegyetlen játékok

Cruel Intentions

Kathryn (Sarah Michelle Gellar) és mostohabátyja, Sebastian (Ryan Phillippe) az unatkozó és gazdag elit tökéletes testvérpárja. Szórakoztatásul mindenféle ördögi játékot találnak ki maguknak és egymásnak, amivel a fiatal és naiv társaikat kihasználják. Kathryn legújabb fogadásának célja az… Több

Forgatókönyvíró: Roger Kumble
Premier (HU): 1999.06.17.

2024.02.25 Schumy1

Elég egyedi volt, s új akkoriban, legalábbis nekem. Az ilyen tini drámák mindig is bejöttek. Szereplőgárda jó, főleg Sarah Michelle Gellar játéka tetszett nagyon.

2017.05.03 indingo

Remek film imádom, bár nem mai darab. Nagyon jó karakterek vannak benne és a története is izgalmas. A végénél a szívem szakadt meg, de így volt tökéletes

Persze,itt is hozzácsaptak még két bűngyenge részt,de ez az eredeti. Jó film,és Gellar hozza a karaktert,bár ez mindenkire vonatkozik,de megnéztem,és annyi.nem kedvenc. Teljesen átlagos,semmi extra.

2018.02.18 ArpiHajdu és Réci

Lassan alapmű lesz

A kegyetlen játékok első része (vagyis tulajdonképpen az idétlen és szolgaian másoló folytatásokat nem is lehet komolyan venni, úgyhogy nevezhetjük az egyetlennek is) a 2000-es évek elején igazi kultfilmmé vált, amelyet szerintem első sorban annak kö... Teljes kritika

2019.09.25 ZeroHero

Hogy tetszik Bali a penzehes qrva anyadnak?

Kultikus es mara mar elmondhatjuk h korszakalkoto film, amely megalkotta/nepszeruve tette a tinithrillereket. Ahogy egyre idosodik az ember es latja ujra meg ujra, elveszti a bajat es a vonzerejet a tortenet, de meg mindig lehet rajta mosolyogni, szornyulkodni es hiaba nem annyira eros mar a sodras, mint anno amikor eloszor latta az ember, megis megeri a jatekidot raszanni.

A Valmont ház belső jeleneteit Los Angelesben, míg külső jeleneteit New Yorkban vették fel.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Reese Witherspoon és Ryan Phillippe a film bemutatója után három hónappal keltek egybe.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Katie Holmes neve is felmerült Annette Hargrove megformálására.Szerző: Borga

Sarah Michelle Gellar a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.Szerző: mamiéstöti2