Kéjjel-nappal

Kéjjel-nappal

Knight and Day

June Havens (Cameron Diaz) már kezdi azt gondolni, hogy rátalált az igazi szerelemre, ugyanis lépten-nyomon egy rejtélyes férfibe, egy bizonyos Millerbe (Tom Cruise) fut bele. Ennyi egymásba botlás nem lehet véletlen, nem is az, ugyanis Miller egy titkosügynök. Mire June észbe kapna, máris egy… Több

Premier (HU): 2010.07.15. | HBO Max (2022.05.15.) | Netflix (2023.02.14.)

2023.08.26 Ergit

Megint úgy kezdtem el nézni ezt a filmet, hogy semmit nem tudtam róla. Tehát nézem a filmet, nézem – tetszik –, egyszer csak kitör belőlem a nevetés! Akkor jöttem rá, hogy amennyire akció ez a film, annyira vígjáték is!!! Klasszikussá válik, figyeljétek meg!

2018.03.22 Filmelemző

Méltatlanul alábecsült film, pedig szerintem nagyon szórakoztató. Jók a szövegek, vannak poénok, lendületesek és látványosak az akciójelenetek, gyors a tempó, remek a rendezés. Többször megnézhető film és nagyon szépek a helyszínei is.

2020.09.04 Harper

Stílusosan látványos, izgalmas és humoros

A 2010-es Kéjjel nappal (Knight and Day) az a film, melyet sokan középszerűnek tartanak, ám nekem mégis az egyik legnagyobb kedvencem hosszú évek óta. A rendező az a James Mangold, aki tavaly az Aszfalt királyait, előtte a Logant (2017), 1997-ben ped... Teljes kritika

2015.12.31 Jerico

Nagyon tetszett a film. Stílusos, humoros, szórakoztató, eredeti és végig fenntartja a néző érdeklődését. Bevallom: az egyik kedvencem. Többször is megnézhető. A Cruise - Diaz páros egyszerűen fantasztikus. Nálunk (Filmworlds blog): 10 / 8,8

2019.05.14 indingo

Akció vígjáték ami könnyed és humoros, de hát pont ezt is várjuk el ettől a filmtől és perce Cameron Diaz és Tom Cruise is elég jó párost alkot pedig talán ez az egyetlen film amiben közösen szerepelnek.

A Kéjjel-nappal nem aratott túl nagy sikert a premier-bemutatót követően, de lett egy híres rajongója: Quentin Tarantino, aki 2010-ben feltette saját toplistájára, mégpedig a 12. helyre.Szerző: Ursus Arctos

61 ember hal meg benne.Szerző: Norbi

183,5 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

117 millió dollárból forgatták le a filmet.Szerző: LionelMessi10

Értékelés: 8.5/10
(2016. 08. 06.)
A Kéjjel nappal végig leköti az embert, mert gyors a tempója, jók a szereplői, szépek a helyszínei és igényesek az akciójelenetei. A történet hihető, nem banális, és nem is sekélyes. A film a maga nemében a legjobbak közé tartozik, megunhatatlan. Nekünk nagyon tetszett és szívből ajánljuk! Több
Twisted Metal
Gen V