Kellékfeleség

Kellékfeleség

Just Go with It
hszpp

Danny (Adam Sandler) azért visel jegygyűrűt, hogy távol tartsa magát a bonyolult kapcsolatoktól. Ám egyszer találkozik egy nővel, aki miatt sürgősen be kell szereznie egy ex-családot, hogy hazugságait igazolni tudja. Ám ahogyan ilyenkor lenni szokott, egyik hazugság a másikat követi,… Több

Rendező: Dennis Dugan
Premier (HU): 2011.03.10. | HBO Max (2023.04.27.)

2022.04.21 uniterra Nézhetetlen

Ez a hagymázas cukiság undoritó. Tipkus Sandler-baromság. Igazi seggfej mozi. Persze megérdemli, ki végignézi.

Na, ez nem lett egy nagy durranás. Vicces, kedves, humoros és őrületesen káoszos, ahogy kell, de valahogy nem éreztem, hogy átjönne nekem. Sandler több filmjében is ezt érzem. Néha többet bohóckodik, mint kellene.

2017.09.21 mamiéstöti2

Sem Adam Sandler sem Jennifer Aniston legjobb filmje és nem is álltak jól egymásnak a főszereplők. A történet emellett egyedi és sok jó poén van benne.

2017.12.22 indingo

Remek kis vígjáték és meglepően összeillet a Sandler-Aniston páros. Nem is értem Adam Sandlert, hogy azt a sok értelmetlen vígjátékot miért vállalja el. A filmnek helyes a történet és vicces is.

2017.02.02 hszpp

Aranyos,örök klasszikus. Mostanság már csak mint háttérzaj,vagy elalvós filmnek tesszük be,de erről nem a film tehet. Kifejezetten szórakoztató,mókás film. Egyáltalán nem unalmas,és nem lapos,kedves történettel.

A film összbevétele 214,9 millió dollár.Szerző: LionelMessi10

A filmnek 80 millió dollár a költségvetése.Szerző: LionelMessi10

A filmben szerepel a világhírű teniszező, Andy Roddick is.Szerző: SódóGA

Ian Maxtone Davis, a film egyik karakterének neve egy kedves utalás és főhajtás a Simpson család egyik alkotója előtt. Szerző: SódóGA