Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Kemény motorosok

(Sons of Anarchy)
Kemény motorosok

Tartalom

Az Anarchia Gyermekei motoros bandát Jax Teller apja alapította, hogy a tagok ezzel is kifejezhessék lázadó mivoltukat. A motorosok világában azonban a bűnözés minden válfaja megjelent, a fegyverektől kezdve egészen a kábítószerekig, a bandaháborúk pedig elkerülhetetlenek.

2015. 05. 10. 17:13

Majdnem sikerült kitöltenie bennem a Breaking Bad után keletkezett űrt... de csak majdnem! :)
Fantasztikus sorozat!

2015. 09. 05. 18:18

Az első olyan sorozat amit elkezdtem nézni, első pár része nem annyira magávalragadó, de ami majd utána következik, életszerűen a kegyetlen valóságot mutatja meg, remek hiteles szinészi alakításokkal, egyértelmű emberi gondolatok, dühről, bosszúró, pénzről, drogról oda vissza!! Meglepően életszerű fordulatokkal, tragédiával, reménykedéssel... :) Motoros bandák rosszfiús életét követhetjük végig a lejtőről indulva a mélységekig. Érdemes nézni...

2015. 11. 23. 21:37

a legjobb sorozat amit eddig láttam.az utolsó évadot nézem

Theo Rossi
Marilyn Manson
Theo Rossi
Katey Sagal

A sorozatban egy rész erejéig feltűnik Stephen King, egy Bachman nevű karaktert eljátszva. A karakter neve Richard Bachman nevéből származik, ami Stephen King írói álneve volt karrierje elején.

(szdanesz1995)

SPOILER: A sorozat zárójelenetében Jax öngyilkosságot követ el azzal, hogy üldözése közben áttér a másik sávba, hogy nekimenjen egy kamionnak. A kamiont vezető sofőrt Michael Chiklis alakította, aki a The Shield (Kemény zsaruk) című sorozat főszereplője volt, melynél Kurt Sutter, a Sons of Anarchy alkotója társíró volt.

(szdanesz1995)

Az alkotó, Kurt Sutter a Sons of Anarchy után a The Bastard Executioner című sorozaton dolgozik, ami szintén az F/X csatornára készül, és szintén szerepelni fog benne, csakúgy, mint a SoA-ban, melyben felesége, Katey Sagal is játszott.