Kémes hármas

Kémes hármas

This Means War
Harper

Két gyerekkori barát, Tuck (Tom Hardy) és Foster (Chris Pine) véletlenül ugyanabba a nőbe, Laurenbe (Reese Witherspoon) szeret bele. Az érzelmek alaposan próbára teszik a barátságukat és a környezetüket is, mivel mindkét férfi a világ egyik legnagyobb és legtitkosabb szervezetének legjobban… Több

Rendező: McG
Premier (HU): 2012.02.23. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.01.30 Ари Шандор

Jóindulattal 3...

...mindegyik színész kap egyet. Ebbe a filmbe valahogy sikerült 3 nem túl tehetséges színészt betenni főszerepbe. Mondjuk annyiból jó, hogy nem játsszák le egymást... Tom Hardy még csak-csak, de a másik bájgúnárt eddig nem is láttam más filmben. Borzalmas. A sztori menti meg a filmet, mert az legalább humoros... kicsit... Reese Witherspoont láttam már jó szerepben. De neki az aranyos szerep jobban áll, mint a bombanő szerepe... mert annyira nem mutatós darab... inkább különleges... Háttérzajnak elmegy... Részemről egyszer nézős.

Vígjátéknak nem elég vicces,akciófilmnek nem elég pörgős,és izgalmas,marad a krimi besorolás,tv-film minőségben.Ennek elmegy,de semmi extra,Tom Hardy itt sem kap Oscart!És én is csak egy gyenge két csillagra értékelem.

2017.04.15 indingo

Nekem nagyon tetszett a film, furcsa volt a szerelmi háromszög egy kémes történetbe illesztve. Volt benne akció és humor. A szereposztás is csak dob a filmen.

2017.09.13 Deku

Ez a kategória volt talán az amit főként kedvencemnek mondhatok. Ezen belül is maradandót alkotott ez a film. Semmi se mutatja ezt jobban, mint hogy a film kiváló helyen szerepel. Eszméletlen.

2017.07.23 Orosz István

Szerintem jó kis vígjáték volt, sőt a végw is nagyon tetszett, nem azeretem az ilyen romantikus vígjátékokat de ebben bőven volt fantázi, tetszett már maga az alap sztori is.

Trish karakterének trágár szavajárása miatt újra kellett vágni a filmet, hogy ne kapjon túl szigorú korhatár besorolást. Szerző: SódóGA

A filmnek forgattak egy alternatív befejezést is, így csak a végső vágás során döntötték el, mi legyen a történet vége. Szerző: SódóGA

Tom Hardy és Chris Pine is játszott Star Trek-filmekben. Szerző: SódóGA

Lauren és Tuck először a The Blarney Stone nevű bárban találkoznak, amely egy létező hely Vancouverben, és az egyik legfelkapottabb gasztropub. Szerző: SódóGA