Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Két pasi - meg egy kicsi

(Two and a Half Men)
Két pasi - meg egy kicsi

Tartalom

Charlie egy megrögzött agglegény, malibui házában tölti mindennapjait, drága sportautóval jár, és bármilyen nőt megkaphat. Az élete azonban a feje tetejére áll, amikor öccse, Alan és annak fia beköltöznek hozzá.

2015. 05. 26. 06:31

Ez az egyik legkirályabb komédia sorozat, ami létezik. Illetve az volt, amíg személyes konfliktusok miatt ki nem rúgták Charliet a sorozatból. Azon nagyon kiakadtam... Hiszen ő volt az alapja, a lelke az egésznek. Kétségtelen, hogy akármelyik állandó szereplőt száműzték volna, az igen kellemetlen hatást váltott volna ki, na de épp Sheent? Szerettem volna azért mégis adni egy esélyt a további részeknek, évadoknak, de végigszenvedve a 9. évad első epizódját úgy döntöttem, hogy inkább nem erőltetem, felesleges, és csak megutálnám azt, amit eddig annyira szerettem.

2016. 08. 05. 23:25

Charlie Sheen-es verzió régi nagy kedvencem, mindennap megnéztem még az előző napi ismétlést is, tele poénokkal.......

2016. 10. 19. 00:51

A lehető legnehezebb dolog egy komplett sorozatként értékelni, ugyanis Charlie Sheen kiírása utáni idők kritikán aluliak, két végletről tudunk beszélni a Két pasi meg egy kicsi kapcsán...
az első nyolc évadot, tucatszor megnéztem már. Esti kikapcsolódás, munka utáni rövid szórakozás céljából. És most, maradjunk is kicsit itt a Charlie Sheenes részeknél (összesen nyolc évad): A történet apránként az évadok elteltével mindig hozott egy kis újítást, de sosem rontott a sorozat minőségén.. Alan Harper szerethetően volt számító és ügyetlen, Jake Harpert pedig a vicces és egyben cuki jelző kísérte végig, aztán a kamaszkori középsulis, első szerelmes dolgot is igen jól elviccelték vele. Charlie Harper egyenesen király, és tényleg ő volt a sorozat magja. A szituációk 90%-ban az ő stílusa/beszólása tette könnyesre röhögőssé az adott részt.
Charlie Sheen kiírásánál, ha befejezés nélkül is - de lezárják a sorozatot, akkor megmaradhatott volna az embereknek egy toplistás szitkomnak.

De nem! Kellett egy új irány, kellett egy Ashton Kutcher. Maga a színész választással nem lett volna gondom, de ő mellette minden szerethető tényezőt tönkretettek. Hosszú ideig az altesti poénok, a rengeteg füvezés próbálja fenntartani a humort, és Alan Harper is átmegy abszolút kreténbe. Idegesítő lett, túl sok amit kaptunk belőle.
Tizedik évad felére sikerült megszokni, akkor már nem gondoltam, hogy tudnak lejjebb menni. Tudtak. Édes istenem, de még hogy. A két pasi meg egy kicsi második kulcs karakterét is kiírták, a gyereket... Lelőni az összes baromságot nem akarom, de elég hosszú lenne a lista, felsorolni a negatívumokat.. Sikerült, úgy megnéznem az utolsó két évadát a sorozatnak, hogy egy mosolyt nem ejtettem el, egyenesen botrányos.
Rém rendes családdal karöltve, a legjobb példa, hogyan tegyünk tönkre egy sikersorozatot...

Marin Hinkle
Marin Hinkle
Holland Taylor
Jon Cryer

Melanie Lynskey-t (Rose) egy másik show-ba (Drive címmel) is felkérték szereplőnek. A sorozatban úgy oldották meg a távozását, hogy karaktere Londonba költözött. Miután a másik műsor megbukott, Melanie-t visszavásárolták a Két pasi meg egy kicsibe.

Mielőtt Jennifer Taylor megkapta Chelsea szerepét már háromszor feltűnt a show-ban, különböző karaktereket megformálva (többek között a sorozat pilot-jában is feltűnt). Charlie a színésznő minden egyes karaktere iránt érdeklődést mutatott.

Judith (Alan ex-felesége) volt az egyetlen főbb karakter a sorozatban, akinek soha nem nevezték meg a foglalkozását.