Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Két pasi - meg egy kicsi

(Two and a Half Men)
Két pasi - meg egy kicsi

Tartalom

Charlie egy megrögzött agglegény, malibui házában tölti mindennapjait, drága sportautóval jár, és bármilyen nőt megkaphat. Az élete azonban a feje tetejére áll, amikor öccse, Alan és annak fia beköltöznek hozzá.

2016. 08. 05. 23:25

Charlie Sheen-es verzió régi nagy kedvencem, mindennap megnéztem még az előző napi ismétlést is, tele poénokkal.......

2017. 03. 10. 15:39

Imádom ezt a sorozatot, a TV-ben kb 10 szer lement már minden rész, de nem lehet megunni, nagyszerű poénok vannak benne. Jó színészi alakítások mellett Charlie Sheen a kedvencem, nagyon jól utánozza "önmagát".

2017. 03. 05. 11:20

Az előbbiekben már többen is leírták, de én is csak ráerősíteni tudok, hogy Sheen kiválásáig egy kiváló sorozat volt, majd utána átlagon alulivá vált olyan "poénokkal", amiket már én se tudtam befogadni...

Marin Hinkle
Marin Hinkle
Holland Taylor
Jon Cryer

Melanie Lynskey-t (Rose) egy másik show-ba (Drive címmel) is felkérték szereplőnek. A sorozatban úgy oldották meg a távozását, hogy karaktere Londonba költözött. Miután a másik műsor megbukott, Melanie-t visszavásárolták a Két pasi meg egy kicsibe.

Mielőtt Jennifer Taylor megkapta Chelsea szerepét már háromszor feltűnt a show-ban, különböző karaktereket megformálva (többek között a sorozat pilot-jában is feltűnt). Charlie a színésznő minden egyes karaktere iránt érdeklődést mutatott.

Judith (Alan ex-felesége) volt az egyetlen főbb karakter a sorozatban, akinek soha nem nevezték meg a foglalkozását.