Képszakadás

Képszakadás

21 & Over
Szeky

A "Másnaposok" írói ismét egy vígjátékkal jelentkeztek, amely egy húszas évei elején járó fiatal felnőtt történetét mutatja be, aki egy fontos döntés előtt áll. A fősulis Jeff Chang mindig is tartotta magát a kötelezettségeihez és a társadalmi elvárásokhoz. Amikor azonban két közeli haverja… Több

Premier (HU): 2013.03.14.

2019.06.01 indingo

Másnaposok tini és gyenge utánzata. A története kiszámítható és elcséplet, mellé még ráadásul közönséges is a humora, amin én nem tudok nevetni.

2016.10.27 MKristijan

Úgy érzem valahogy átjött a film mondanivalója. Én nem ittam, nem toltam semmit, mégsem emlékszem a filmből semmire. Csak arra hogy vége.

2015.05.13 hejnekem

Szerethető a három főszereplő, akik nagyon viccesen adják elő a történetet. Nem kell semmi lenyűgöző, világot megrengető dologra számítani. Ez egy szórakoztató film, tele vicces jelenettel, amit bőven megéri megnézni.

2017.04.08 cinderella

A Másnaposok alkotóitól azért jobbat várna az ember ennél. Nagyjából két-három vicces poén volt benne, a többi elég laposra sikeredett. Miles Tellernek jó filmjei szoktak lenni, de ez most valahogy nem jött össze.

2015.08.19 Filmzabáló

Hát ez oszt nem egy nagy film… Szokásos tinikről készült amerikai vígjáték, egy “csipet” Másnaposok utánérzéssel megcsapva. Ezzel szerintem a rutinos filmnézők számára elég sok mindent már el is árultam.