Kertvárosi kommandó

Kertvárosi kommandó

The Watch

Ben Stiller
Ben Stiller

Négy kertvárosi férfi úgy dönt, hogy megalapítják a helyi polgárőrséget. Az ürügy egy gyilkosság, amit a kerületben követtek el, a valódi ok viszont ettől sokkal egyszerűbb: legtöbbjük csak szeretne egy kis időt eltölteni a haverokkal egy sör társaságában távol a családtól. Hamarosan azonban… Több

Premier (HU): 2012.10.18. | Disney+ (2022.06.14.)

2017.08.18 mamiéstöti2

Tipikus példája annak amikor egy éppen, hogy elfogadható forgatókönyvet nagy nevekkel akarnak sikerre vinni. A vége bukás legalábbis számomra mindenképp.

2017.08.03 Orosz István

Szerintem nem volt rossz film, voltak benne jó poénok, tetszett az a rész amikor a halottnak hitt ufóval táncoltak, és hírtelen felébredt. A színészek hozták az elvárt színvonalat.

2017.04.11 TribeBubu

Nem voltak rosszak a poénok, de valahogy kevésnek éreztem. A Trópusi viharhoz hasonló debil humora van, de abból dőlt a baromság, ezen meg túl ritkán röhög fel az ember. Pedig ki lehetett volna hozni belőle egy igazi kretén vígjátékot, pláne ezzel a négy ütődöttel. Kár érte.

2016.04.27 ereln

Eszement gógyis egy vígjáték, a főszereplők nagyon jók, ahogy a humor is. Tudják, hogy mi kell a közönségnek, de nagyon. Jó lenne, ha csinálnának belőle egy 2. részt is.

2016.08.09 VFTS

Impozáns szereplő gárda, szokványos történet és néhány jó poén. Összességében egyszer nézhető.

Roger Ebert filmkritikus 2/4 csillagot adott rá, kihangsúlyozta, hogy energiadús film, de inspiráció híjján van.Szerző: Bogi87

CinemaScore kimutatása alapján a nézők átlagosan C+ kategóriába sorolták be a Kertváosi kommandót.Szerző: Bogi87

2012. július 23án volt a világpremier a Grauman's Chinese Theatre-ben Hollywood-ban.Szerző: Bogi87

Egy pillanat erejéig a Marietta Square is látható, ugyanis itt is forgatott a stáb.Szerző: Bogi87