Kickboxer: A bosszú ereje

Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme
Alain Moussi
Dave Bautista

Kurt Solan és testvére, David kiváló harcművészek. Amikor David megnyeri a Karate Világbajnokságot, egy titokztatos promóter Hongkongba hívja. Bár Kurt ellenzi a dolgot, testvére mégis elutazik. Nem sokkal később levelet kap Davidtől, aki azt kéri tőle, találkozzanak Bangkokban,… Több

Rendező: John Stockwell
Zene: Adam Dorn
Premier: 2016.07.14.

2019.07.15 leo777

Szerintem jó ez a film. Egy közepes, átlagos akciófilm; annál kicsivel több, de én nem vártam semmi nagy dologra, így nem is csalódtam. Egy szombat esti filmezéshez otthon ideális. Kikapcsol és szórakoztat.

2017.12.05 HE7EDIK

Vérgyenge. Hol van Bautista attól a Tong Po-tól, aki rugdosta a támoszlopról a vakolatot? Hol van ez a sótlan senki Van Damme 89-es karakterétől? A dögös Gina is kevés szerepet kapott, a kiképzés az eredeti változathoz képest nevetséges, bár Van Damm... Több

2019.07.09 Bizsu82

Számomra egy egyszer nézhető akciófilm kategória ez. Vannak benne jó jelenetek, de összességében untatott és egysíkúnak éreztem. Akciójelenetek átlagosak, középszerű film.

2016.03.12 skyman

Steven Seagal filmjeinél biztos, hogy jobb volt, de azért Jean-Claude-nak vannak jobb produkciói is ennél. A sztori sem volt rossz és a film fő harci jelenete is egészen izgalmasra sikeredett. De én egy kicsit dinamikusabb tempót vittem volna az egész filmbe; lassúcska volt minden.

2016.08.12 olgaasFug

Jó volt, nekem tetszett. Lehetett volna benne több akció és csihi-puhi, de végülis élveztem.

A film összbevétele 287 779 dollár volt (imdb.com).

(2016. 09. 29.)
Kickboxer: Vengeance
Az új Kickboxer messze nem egy hibátlan alkotás képét mutatta - nyilván a régi sem - mégis a szórakoztató bunyós filmek táborát erősíti. Van Damme rajongóknak kötelező, a bunyós filmek szerelmeseinek pedig erősen ajánlott az új Tong Po elleni móka. 7/10 Több
Befutó
2011