Kijárat az ajándékbolton át

Kijárat az ajándékbolton át

Exit Through the Gift Shop

Adott a világ egyik leghíresebb graffitise, szebben fogalmazva street art művésze, Banksy, valamint egy fura francia bolt tulaj, aki amatőr filmes. Utóbbi elhatározza, hogy dokumentumfilmet forgat Banksyről, aki mivel művészete büntetőjogi kategóriának minősül, nem fogadja lelkesen újdonsült "barátja" közeledését. Végül Banksy a kamerát az operatőr "ellen" fordítja, így végül a filmes lett alkotásának főszereplője, de persze feltűnnek a világ leghíresebb graffiti művészei is.

Rendező: Banksy
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2010.01.24.

2020.02.23 Elkoo

Óriásira sikeredett ez a film.Banksy nevét véleményem szerint elég sokan ismerik. Ennek megfelelően ültem le én is megnézni a "dokumentumfilmet",amit egy pillanatig sem bántam meg,csak ajánlani tudom mindenkinek.

2017.09.13 Deku

Elmondhatom, hogy ez a film minden szempontból tökéletes hozott, hatalmas volt a zenei világa, a karaktereket nagyon szépen hozták a színészek. Minden tökéletes volt. Egyszerűen csodás.

2016.06.11 Mulds

Ez egyszerűen csodás lett. Pont olyan hangulatot teremtettek, amivel elkápráztattak. Nincs panasz a filmre bőven benne van a nézős listában. Ment is a pontozás. Ajánlom