Jobb, ha hallgatsz

Mary Elizabeth Winstead
Oliver Platt
Andy García
Jeremy Renner

Egy újságíró egy sztori nyomába eredve rájön, hogy a CIA keze is benne van egy kokainszállítmányban, amelynek célja, hogy egy nicaraguai lázadó sereget felfegyverezzen. Beleássa magát a történetbe, és nyilvánosságra hozza a bizonyítékokat, ám a CIA és néhány konkurens újságíró támadást intéz ellene… Több

Forgatókönyvíró: Gary Webb, Nick Schou
Premier (HU): 2014.10.09.

2019.01.24 MMcFly2015

Hiába a komoly, megkapó téma, elég vontatott - és lassú folyású bűnügyi film. Érdemes kitartani, mert a bonyodalom kb. egy óra hosszánál rajzolódik ki, mikor J. Renner által alakított Gary Webb magánéletére is rámegy a kiadott cikke. Kezdetben a főh... Több

2015.04.06 dulkap

Hiába a jó színészek, valahogy nem tudott hosszú távon lekötni a film. kicsit lassú volt nekem, szóval nagy pörgésre ne számítsatok

2018.08.24 HercegPeter

Aranyigazság az, hogy minél hatalmasabb egy ország, annál sötétebb titkai vannak. Persze minden kormány próbál meggyőzni minket, hogy bármit is tesznek, az mind a mi érdekünkben történik. Ha valami rosszul sül el azt eltusolják, aki pedig felhozza, a... Több

2015.03.24 piaf023

Nagyon jó film. Néhol kicsit vontatott, de van története és sajnos a valóságot ábrázolja, ami elszomorító.

2015.02.10 totli

Jó kis krimi, nem mondom, hogy csalódást okozott, de az igazsághoz hozzá tartozik, hogy ettől azért láttam már erősebbet is. Egy nézést azonban bőven megér.

A filmnek nem csak főszereplője, de producere is volt Jeremy Renner. Szerző: dulkap

Az autó amit Gary Webb (Jeremy Renner) vezet a filmben egy Triumph TR6 Convertible.Szerző: dulkap

Spike Lee is szerette volna megrendezni a filmet, mielőtt Michael Cuesta megkapta a lehetőséget. Szerző: dulkap

A produkció egy korai fázisába Brad Pitt-tel és Tom Cruise-zal is tárgyaltak a főszerepről. Szerző: dulkap

(2015. 08. 06.)
A Jobb, ha hallgatsz remek illusztrációja a modern politikatörténetnek. Se több, se kevesebb. Több