Kingsman: Az Aranykör

Poppy Delevingne
Jeff Bridges
Sophie Cookson
Keith Allen

Matthew Vaughn kasszasikere, a Kingsman: A titkos szolgálat újraértelmezte a kémfilm műfaját egy új generációnak.
A Kingsman: Az Aranykörben nő a tét, mikor a Kingsman főhadiszállását elpusztítja egy titokzatos bűnszervezet. Töki kénytelen amerikai társszervezetük, a Statesman segítségét kérni,… Több

Forgatókönyvíró: Mark Millar, Dave Gibbons
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2017.09.21. | HBO Max (2021.04.03.) | Disney+ (2022.06.14.)

2024.02.06 SzimikeésBéci

Hozza azt a színvonalat, mint az előző rész, de most is hiányérzetünk maradt valami miatt. Pedig a színészek jól lehozták a rájuk bízott szerepet. Mindenesetre érdemes megnéznie annak, aki még nem látta.

2017.12.03 Artemisia

Kémfilmnek nagyon jó, szuper kütyüket vonultat fel, Poppy kis birodalmát frappánsan építették fel, különösen a robotkutyák szerepeltetése volt jó ötlet. Vicces húzás volt, hogy elrabolta Elton John-t :-) És kellően komoly volt az Aranykörbe való beke... Több

2020.08.18 indingo

Talán még jobban bejött, mint az első rész. Jó a film tempója, nem rövid, de valahogy mindig történik valami, ami miatt egy cseppet sem unalmas film.

2018.01.18 mamiéstöti2

Nagyon tetszett az első rész és vártam a folytatást, de egy kicsit keserű a szájízem, mert az akció is csökkent az első részhez képest a brutalitás pedig túlzottan elfajult. Az új karakterek pedig nem kaptak elég teret.

2017.10.17 ArpiHajdu és Réci

Szerencsére nem egy tipikusan rossz folytatás

Már az első Kingsman filmnek is megvolt a maga egyedi hangulata: nagyon ügyesen keveri a retro stílust a futurisztikus eszközökkel. A folytatás már nem is lehetne nosztalgikusabb a vérbeli amerikai whiskeykkel na meg Poppy kis sajátbejáratú Amerikájá... Teljes kritika

A film összbevétele 410 902 662 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 242 181 967 forintot termelt. A hazai mozik összesen 175 844 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A reklámkampány során készítettek egy animációs filmet, amelyben Töki karakterét összehozták Sterling Archerrel.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Statesman whiskey-t a rajongók is megvásárolhatják az Old Forester szeszfőzdében. Az ital ízét pedig a film karakterei inspirálták.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Amíg a Kingsman ügynököket klasszikus angol színészekről mintázták, mint David Niven és Roger Moore, addig a Statesman ügynökök esetében James Coburn, Steve McQueen és Burt Reynolds volt a minta.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Amikor kezdett biztossá válni, hogy folytatják a népszerű filmet, Matthew Vaughn rendező azzal viccelődött, hogy Zombi Harryként hozza vissza Colin Firth karakterét.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Kingsman - Az Aranykör
Szívesen részt vettünk volna Matthew Vaughn valamelyik kingsmanes brainstormingján: tudván, milyen ötletek kerültek bele a filmbe, vajon milyenek lehettek azok, amiket elvetettek? Mindenesetre nem kevés gógyira van szükség ahhoz, hogy valami egyszerre legyen ennyire beteg és cool. Több

Értékelés: 6.5/10
Kingsman: Az aranykör
Azért talán nincs veszve minden. A Kingsman: Az Aranykör így is szórakoztató, véres és humoros, néha elgondolkodtató és fityiszt mutató, vagyis nézhető. Akinek az első rész tetszett, annak alighanem ez is fog, még ha kicsit csalódott is lesz. Több

Kingsman: Az aranykör
Ugyan felsoroltam az imént néhány negatívumot is, de összességében nézve annyira elégedett voltam a végeredménnyel, hogy egyelőre számomra ez az év filmje. Még mindig stílusos, még mindig laza, még mindig pörgős, és amíg ez a nagyszerű stáb együtt tud dolgozni, addig én vevő leszek akármelyik Kingsman-mozira. Több

Értékelés: 6.3/10
(2018. 04. 20.)
Aranynak arany, de már nem annyira mint az előd
Tipikusan az a film, ahol az első részt közel sem sikerült felülmúlni. Ettől függetlenül jó kis film, csak visszaesés mégis. Ha egy moziba menést nem is ér meg, egy estés szórakozásnak jó a kanapén - "ha már kijött képernyőre". Az aranyérnél biztos jobb! Elnézést az ócska szójátékért... Több
Gen V
Hol nézheted: Amazon Prime