Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Matthew Vaughn kasszasikere, a Kingsman: A titkos szolgálat újraértelmezte a kémfilm műfaját egy új generációnak.
A Kingsman: Az Aranykörben nő a tét, mikor a Kingsman főhadiszállását elpusztítja egy titokzatos bűnszervezet. Töki kénytelen amerikai társszervezetük, a Statesman segítségét kérni, hogy felkutassák a támadásért felelős elmebeteg gonosztevőt.
Taron Egerton, Colin Firth és Mark Strong visszatér az első részből, s olyan sztárok csatlakoznak hozzájuk, mint Julianne Moore, Channing Tatum, Jeff Bridges, Halle Berry és Pedro Pascal. (Forum Hungary)

2017. 09. 14. 12:33

Eszelős akciók, remek humor, baromi erős stáb, nem tudom, ki mire számított, de én első osztályú szórakozást vártam, és maradéktalanul meg is kaptam. Így kell ezt csinálni. Nem sok pozitív élményben volt részem az utóbbi időkben a mozikban (leszámítva az AZ-t), de kárpótolt.

2017. 09. 19. 20:11

Abszolút korrekt film lett, Töki még mindig nagyon adja, és az új szereplők nagyon jó vérfrissítést hoztak. Tatum, Strong, Bridges... ilyen nevekkel lehet folytatást készíteni. Jó volt, bátran merem ajánlani, ha szeretnél kikapcsolódni másfél órára.

2017. 09. 18. 18:21

Nekem már az első rész is kicsit erőltetett volt, de azon még azért tudtam szórakozni. Ez a film a folytatások tipikus hibájába esett, mert hiába nagyobb, több, grandíózusabb, de az első lazaságát én már nem érzem rajta, csak a próbálkozást. Mindenesetre tudom én ezt méltányolni, csak egyszerűen többre számítottam.

Halle Berry
Colin Firth
Halle Berry
Colin Firth
Taron Egerton

A filmben 5 Oscar-díjas művész is feltűnik, név szerint: Julianne Moore, Halle Berry, Jeff Bridges, Colin Firth és Elton John.

A Kingsman: Aranykör Matthew Vaughn rendező első folytatásfilmje.

A Kingsman: Az aranykör Jeff Bridged harmadik képregény filmje (Vasember, R.I.P.D.).