Kisanyám - Avagy mostantól minden más

Kisanyám - Avagy mostantól minden más

Raising Helen
Buffy

A csinos és fiatal Helen Harris olyan életet él, amilyenrõl minden lány álmodozik: Manhattan legmenõbb divatügynökségénél dolgozik, karrierje töretlen, napközben divatbemutatókon pózól fontos embereknek, éjszakáit pedig a város legfelkapottabb klubjaiban tölti. Egy váratlan telefonhívás azonban mindent megváltoztat. Helen döbbenten értesül arról, hogy nõvére és sógora egy balesetben meghaltak és három árvát hagytak maguk után. A 15 éves Audrey, a tízéves Kenny és az ötéves Sarah, ezek után Helen nénihez költözik. Az élettõl elkényeztetett nõnek vajon sikerül megállnia a helyét anyaként úgy, hogy a karrierjének se mondjon búcsút?

Rendező: Garry Marshall
Premier (HU): 2005.02.09.

2021.10.02 dandelion1983

Nem egy emlékezetes alkotás, én mégis nagyon szeretem. Kate Hudsonnak nagyon jól állt ez a szerep, John Corbett-t meg csak szeretni lehet. :) Könnyed, szívmelengető film.

2019.12.27 indingo

Egem annyira nem nyűgözött le a film, jó, egyszer meg lehet nézni, de eléggé kiszámítható a története. Helyenként azért humoros, de így is csak középszerű.

2015.04.24 rbernadett

Nagyon szeretem Garry Marshall filmjeit, de ez nem tudom mi volt. Ez a film tele van közhelyekkel, nincsenek benne humoros jelenetek viszont a drámához sem elég komoly. Mintha kimaradtak volna bizonyos átvezetések, reakciók, magyarázatok. A gyerekek ... Több

2020.06.09 sptt

Kellemes délutáni romantikus komédia

Ne számíts őrületes fordulatokra, ne számíts frenetikus kacagásokra és telesírt papírzsebkendőkre, ez egy kellemes szombat délutáni romantikus komédia, se több, se kevesebb! Kate Hudsont most is jó nézni, ahogy érdekes látni a 15 éves pre-Mrs. Klicskót, vagyis Hayden Panettieret is. Ha nincsenek óriási elvárásaid, jól fogsz szórakozni.

2015.12.26 Buffy

Úgy látszik Gery Marshall már csak ilyen szentimentális marhaságokban fog előfordulni, de nem baj, jól áll neki. A legnagyobb azért mégiscsak John Corbett, aki elllenállhatatlanul szexi.

Egyik modell a divatbemutatóról, Erin Bartlett, ő Kate Hudson sógornője.Szerző: AngelCass

A Felekezetek közötti hockey mecs bírója Scotty Buttons két névből van összerakva Scott Hamilton és Dick Button. Mindketten arany érmes olimpiai bajnokok.Szerző: AngelCass

Ismerősek lehetnek az utcák ugyanis ugyanott forgatták mint a 2002-es Pókembert vagy az 1994-es Sorsjegyeseket, Queens-ben.Szerző: AngelCass

A film forgatása során Garry Marshall rendező folyamatosan Goldie-ként emlegette Kate Hudsont, köszönhetően annak, hogy édesanyjával, Goldie Hawnnel együtt dolgozott A vasmacska kölykei (1987) című filmen és megítélése szerint a két színésznő ugyanúgy néz ki és még ugyanúgy is játszik. Habár Hudson nem problémázott a félreértésen, a stáb kitett egy dobozt, amibe Marshallnak 5 dollárt kellett dobnia minden egyes alkalommal, amikor rossz nevet mondott. A forgatás végén Hudson a pénzt egy fergeteges partira fordította a stábbal. Szerző: rbernadett

A narancsvidék
2003