Kismamának áll a világ

Kismamának áll a világ

Labor Pains
Videók

Thea Clayhill elvesztené az állását menő cégénél, ha ki nem találna valamit: azt hazudja, hogy terhes, így a törvény szerint nem rúghatják ki. Barátnőjével, Lisával együtt próbálják kitalálni, hogy mikor hogy viselkedne egy terhes nő. Az illúzió érdekében párnával tömi ki a ruháját, majd egyre inkább belegabalyodik az egészbe. Végül már egy terhes nőknek készülő könyv borítóképe is róla készülne...

Premier: 2009.06.19.
Lindsay Lohan

2019.12.09 Ms. Akárki

Nagyon gáz film szerintem. Kifejezetten irritáló minden karaktere de főleg a főszereplő karakter. Kár érte pedig én még relatíve csípem Lindsay lohan munkásságát. Max egyszernézős romkom.

2015.03.15 Yosihiro

Szeretnivaló romantikus filmecske. Különösebb nagy alakítást benne nem tételezünk felfedezni. A témája a filmnek ami megragadó. Gyermeknevelés, család és szerelem. Összeségében egy remek kikapcsolós film :)

2015.04.28 Zsofi821

Egész jól indul a film, aztán egyre nagyobb kliséhalmazba csap át. Még egy hétköznapi matinéfilmnek is gyenge. Amilyen jól indul, olyan unalmasan folytatódik.

2017.06.15 biter007

Lindsay Lohan... a tipikus kis délutáni matiné filmjei. Aranyos, csajos kis film, amivel épp el tudod ütni az időt ha épp a pasid nincs otthon :)