1. évad (1982) - 22 epizód
3. évad (1984) - 21 epizód
4. évad (1985) - 21 epizód
David Hasselhoff
David Hasselhoff

Michael Long, a vietnami veterán egy akció közben súlyosan megsebesül. Wiltton Knight, a milliomos veszi gondjai alá és szerencsésen felépül. Csatlakozik egy szervezethez, mely a bűnözők kézre kerítésére szakosodott - különös tekintettel K.I.T.T. névre hallgató, intelligens és beszélő csodajárgányukra.

(erare)

Premier (HU): 1992.02.29.

2024.04.14 Kazuma1991

A kocsi

Jó sorozat volt, és azóta is várom, hogy legyen ilyen kocsim Toyotában!

2015.01.23 mamiéstöti2

David Hasselhoff kultikus alakja a film világnak. Ritka, hogy két világsikerű sorozatba főszereplő legyen valaki.Igaz a Baywatch-ot nem mindenki miatta nézte, de ebbe a sorozatba talán csak Kit vagányabb nála. Michael mindenkit legyőz. 5/5

2017.12.03 indingo

Máig a fülembe cseng, ahogy a kocsi - nem túl férfiasa - mondja, hogy Michael. Szerettem ezt a sorozatot, minden részben történt benne valami. Furcsa, hogy már ilyen régi darab.

2022.09.23 Robinson76

Ma már nem tartom annyira, mint rég

A napokban pörgettem bele a korábban már látott első évadába, és töredelmesen bevallom: jobb sorozatra emlékeztem. Valószínűleg idővel megszépültek az emlékek, no meg azóta eltelt vagy 30 év, és ami akkor tetszett, ma már nem feltétlenül. Ettől függetlenül egy ikonikus darabról és annak ikonikus zenéjéről van szó, amibe érdemes volt belenézni, még így több évtized távlatából is.

2017.11.21 baalint

Annyira vicces jelenetek vannak benne mai fejjel. Ez a technológia ami akkor csúcsnak számított volna ma nevetséges. Meg az is hogy minden részben összejön valami nőcskével...

A sorozat lezárása után K.I.T.T.-et a Pontiac kérésére bezúzták. Egyedül a kaszkadőrautókat tarthatta meg a stúdió.Szerző: Danny

Ha a sorozat betétdala megszólal David Hasselhoff lányai azonnal elkapcsoltak, inkább viccesnek találták apjuk megjelenését.Szerző: mamiéstöti2

K.I.T.T-et eredeti tulajdonosa 2007-ben 30 millió forint körüli összegért árulni kezdte kitűnő állapotban.Szerző: mamiéstöti2

K.I.T.T szinkronhangja és David Hasselhoff csak 8 hónappal a forgatás megkezdése után találkoztak.Szerző: mamiéstöti2

Hasselhoff a való életben is egy ideig a Pontiaccal járt, de ebből hátránya származott, mivel zaklatták őt.Szerző: mamiéstöti2