Krrish

Krrish nagymamájával él messze a világ zajától, egy hegyek között megbúvó faluban. Már gyermekkorában kitűnik különleges képességeivel. Nagyon gyorsan tanul, bivalyerős és gyorsabban fut, mint egy paripa. Felnőtt férfiként a természetben, az állatok közt érzi jól magát. Amikor azonban a környékre vetődik egy hegymászó csapat, Krrish élete gyökeresen megváltozik. Szinte megbabonázza a hegymászók egyike, a gyönyörű Priya. A kölcsönös vonzalomból szerelem szövődik, és Krrish addigi életét hátrahagyva elmegy Priyával a városba, ahol igazi szuperhősként jónéhány csodás kaland vár rá.

Rendező: Rakesh Roshan
Ország: India
Premier (HU): 2008.04.23.

Krrish 3  (2013)

2018.12.27 Gino

Bájos film, van varázsa, de az ötletek között nincs semmi eredeti, innen-onnan összegyűjtögették. A zenék és a táncok jók, mint általában az indiai filmekben, szeretem is őket, csak a hosszukkal még mindig nem vagyok kibékülve, a három óra sok, bármilyen szórakoztató is a film.

2018.07.03 Turon

Az első részt úgy vettem, mint az amerikai szuperhősfilmek kifiurázását, és ez a film is követi az első fő szálait, csak kicsit több a gyenge pillanat benne. De az események kellemes tempóban pörögnek, szimpatikusak a szereplők.

2015.01.15 despy

Nem tudtam, hogy ez folytatása valaminek, de nem éreztem, hogy bármi is hiányozna. Jó az indulás a nagymamával, üde, szórakoztató, csak a 185 percből sokkal többet kellett volna Priyanka Chopranak szentelni. Mondjuk úgy 183-at.

A folytatása 2013-ban jelent meg Krrish 3 címmel.Szerző: Bogi87

A 2006-os év 2. legnagyobb bevételt hozó indiai filmje. Szerző: Bogi87

Indiában és Szingapúrban forgatták le a filmet, összesen 4 helyszínen.Szerző: Bogi87

A világpremier Indiában volt 2006. június 23-án.Szerző: Bogi87

A Paycheck című Hollywood-i film ihlette meg.Szerző: Bogi87