fijass
William H. Macy
Felicity Huffman
William H. Macy
Rosario Dawson

Egy fiatal férfi nyugodt életében rövidesen egy sztriptíztáncos bukkan fel. A férfi még az Anonim Alkoholisták csoportjához is csatlakozik csak azért, hogy egy szobában lehessen a nővel.

(dulkap)

Rendező: William H. Macy
Író: Will Aldis
Zene: Dan Romer
Premier: 2017.10.31.

2020.09.13 HanGa

Még annyira néztem volna........ Teljesen bele tudtam képzelni magam a Nick Robinson által megformált karakterbe. Amikor teljesen hitehagyott az ember és a szakadék szélén áll, majd jön egy ember aki kirángatja ebből a helyzetből.

2019.04.01 indingo

Szerintem korrekt történet. Ennél sokkal rosszabb filmeket engednek a mozikba. Helyes a története.

2019.03.10 indingo

Nekem tetszett a film. A szereposztása érdekes, a története engem lekötött. Ami picit furcsa volt az meglátni és megszeretni.

2019.07.27 Greeta

Sok minden nem történt a filmben. Ki sem derült a főszereplő miért lett függő. A befejezése is gyenge és az egész történetet úgy éreztem, hogy nem zártak le.

2019.07.27 Greeta

A film összbevétele 37 516 dollár volt (imdb.com).

Eredetileg a cím Crytal lett volna. Később ezt megváltoztatták Krystalra.Szerző: puffancshercegnő

Szexoktatás
Halott vagy