Videók
dulkap

Kung Fury barátját meggyilkolja a gonosz és veszélyes kung fu mester, Adolf Hitler, más néven, Kung Führer. Fury elhatározza, hogy visszautazik az időben a náci Németországba, hogy megjölje Hitlert, és végleg elpusztítsa a náci birodalmat.

(hp)

Rendező: David Sandberg
Forgatókönyvíró: David Sandberg
Ország: Svédország
Premier: 2015.05.22.

2018.05.28 HercegPeter

legújabb vélemény a nap véleménye

Annyit le kell szögezni már az elején, hogy aki nem szereti az elmeroggyant, értelmetlen marháskodást, annak ez nem fog tetszeni. Nekem meg pont ez a kedvenc műfajom. Ez a film úgy készülhetett, hogy valaki elszívott pár jointot és megnézte a Jurassi... Több

2015.06.01 dulkap

Jó kis marhaság volt ez. Abszolút jó pont a hangulatért és a technikailag zseniális megoldásért. Kicsit viszont túlzásba estek, hogy minden fél percre akartak valami túlzást csinálni, ami néha erőltetett volt. De összességében nagyon vicces és eltalá... Több

2017.12.23 Deku

Utána olvasás után egész jónak tűnt de látva a sok félre sikerült pillanatot mégse lett kedvenc. Ezt én kicsit erőltetettnek tartottam, egyszerűen nem láttam semmi értelmét a filmnek már rögtön az elejétől kezdve.

2016.10.24 jencike1985

Ez nagyon eröltetett film. Nagyot akartak adni mégis szinte semmi nem lett belőle.Oké vannak benne néhány vicces jelenetek, de valahogy nekem nem jött be. Nem ajánlom.

2015.06.19 Lord British

Erre a fél órás nosztalgiavonatra mindenkinek fel kell ülnie egyszer. Az egész film egy bődületes baromság és hülyeség, egy nagy katyvasz, de mégis könnyen követhető, látványos és akciódús. Rengeteg benne a poén, én végigröhögtem az egészet.

A készülő filmben olyan sztárokat láthatunk majd, mint Hasselhoff, Fassbender vagy Schwarzenegger. Szerző: HE7EDIK

A rövidfilmez egészestés mozifilm is készül. Szerző: HE7EDIK

Kung Führer szimbolizálja Adolf Hitlert.Szerző: HE7EDIK

Eredetileg egy teljes hosszúságú film elkészítése sem volt kizárva, ám végül nem jött össze elég pénz, így maradt a fél órás verzió.Szerző: moviewer

(2015. 05. 31.)
Nem mondanám korszakos mesterműnek, de fél óra igazi filmélményt, tökéletes szórakozást nyújt, és ez nem kevés! Aki még nem látta, nagyon sürgősen pótolja! Több
Angel
1999