Videók

Egy volt középiskolai kosárlabdacsapat legendásan verhetetlen volt egykor. Ám az érettségi után tagjai szétszóródtak a világban, különböző csapatokban helyezkedve el.

(csd)

Forgatókönyvíró: Noboru Takagi
Premier: 2012.04.07. | Netflix (2021.01.15.)

2019.08.16 Norbert93

Alapjában véve nem szeretem sem a sportfilmeket, sem a sportaniméket, a kosárlabdához pedig semmi közöm sincs. Erre jön ez a példátlan módon felépített anime, ízlésesen elszakadva a realitástól és felforgatja a stílushoz való hozzáállásomat. Röviden:... Több

2015.06.17 Miss Rika

Ritkábbak a sport anime-k de ez az egyik kedvencem. Alapból a kosárlabdázást feldobják némi effekttel és persze kitalált képességekkel ami néhol azért röhejesbe csap át de egyébként szerethető az anime.

2017.01.02 fester

Klasszikus sportos shonen, amit egyszerűen nem lehet megunni, szeretem, hogy bár nagyon egységes a téma, mégis epizódonként tud valami újat hozni. Szép rajzolású, izgalmas anime.

2016.07.14 eviestan

Bár nem vagyok sportrajongó ez a sorozat nagyon el van találva, nagyon sok fantáziát visz a sport témájába, így szerintem tényleg még annak is tetszhet, akit mindez nem különösebben érdekel. Talán egyetlen gyengéje az egésznek a párbeszédek, azok valahogy eléggé uncsik tudnak néha lenni.