Kutyahideg

Eight Below
Moria99

Paul Walker
Paul Walker

A kegyetlen hideg arra kényszerít két antarktiszi felfedezőt, hogy szánhúzó kutyákból álló csapatukat hátrahagyva a túlélésért küzdjenek.

(nagymarti82)

Rendező: Frank Marshall
Premier (HU): 2006.11.14. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.01.08 uniterra

Aki szereti az állatos filmeket, annak jó film. Az sem baj, hogy kiszámítható szinte minden pillanata. Karácsonyfa alá való.

2018.08.24 HercegPeter

Egy igazi Disney stílusú kalandfilm, egy kis móka, egy kis izgalom és egy kis dráma. A végeredmény, azt hiszem borítékolható egy ilyen filmnél. Az elejére nyugodtan mondhatjuk, hogy izgalmas, aztán szép lassan elcsörgedezik a végéig. Ugyan igaz törté... Több

2016.01.05 MP170506

Egy igazán tanulságos és mély mondanivalóval megáldott történet a való életből. Csodálatos, hogy mire voltak képesek ezek a kutyák és a gazdájuk! Remek alkotás!!

2018.12.05 harnas1207

Megható és izgalmas volt. Igazi családi film. Nem mindenkinek jönnek be az ilyen lightos esti filmek, de ezt érdemes megnézni. Ajánlom mindenkinek! Husky forever!

2015.08.21 Moria99

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű színészi alakítás.

A film igaz történet alapján készült. Szerző: Archívum

SPOILER! A valóságban 15 szánhúzó kutya maradt ott, és csak kettő élte túl.Szerző: rbernadett