Kutyátlanok kíméljenek

Ben Shenkman
Christopher Plummer
Jordana Spiro
Diane Lane

A harmincas éveiben járó Sarah nyolc hónapja vált el. A családja segíteni akar neki partnert keríteni. A testvérei, Carol és Christine a nővérük nevében társkereső hirdetést ad föl a világhálón: "Érzéki, de az érzelmekre is sokat adó, vonzó és életvidám elvált nő társat keres, akivel megoszthatná a csillagfényes éjszakák magányát. Kutyátlanok kíméljenek!" A sok fura figura közül az egyetlen szóba jöhető esélyes Jake, a félszeg hajóépítő. Ám váratlanul felbukkan Sarah egyik tanítványának frissen elvált édesapja. Bob sármos, kiegyensúlyozott és minden szempontból tökéletesnek tűnik.

Forgatókönyvíró: Gary David Goldberg
Premier (HU): 2005.11.10.

2022.01.17 Fikatours_blogger

Érzéki jeligére

Végy néhány szimpatikus színészt (nem árt, ha sztárok)! Tedd őket egy hangulatos környezetbe, és a biztonság kedvéért szerepeljen benne kutya is! Nem baj, ha nem túl eredeti a sztori, zabálni fogják az emberek. Én is bekajáltam.

2020.10.10 Bazzzsi

Mikor még John Cusack volt a sztár. Nagyon sok jó filmje volt, ez az egyik. Aranyos történet, kis romantikus összefűzve egy kutyás vonallal.

2018.05.06 Filmelemző

Jópofa, romantikus, vicces, eredeti. Különösen azok számára, akik hozzám hasonlóan belekóstoltak már abba, hogy milyen nehéz felnőtt fejjel párt keresni. Viccel, romantikával viszont sikerülhet. Ebben a filmben ezt Diane Lane és John Cusack bizonyítj... Több

2017.07.23 Lonka

A kezdeti nyűg, hogy melyik palit válassza a csaj elég hamar megoldódott, ami értelmetlen volt. Helyenként vicces, de nem túl érzelgős, egy könnyed délutáni film.

2016.05.09 hongkong2

Nagyon jó film, nekem bejött. Először nehezen találkoztak a főszereplők, de aztán összejöttek végül is.