Youth
Jane Fonda
Roly Serrano
Mădălina Diana Ghenea

Fred és Mick, két régi barát az Alpok lábainál üdül egy elegáns szállodában. Fred egy visszavonult zeneszerző és karmester, Mick pedig egy filmrendező, aki továbbra is aktívan egyengeti karrierjét. Mindketten kíváncsisággal és gyengédséggel figyelik gyermekeik zavaros életét. Mick éppen… Több

Ország: Egyesült Királyság, Franciaország, Svájc, Olaszország
Premier (HU): 2015.12.24.

2023.08.18 acura steve Nézhetetlen

Én ezt a filmet nem bírtam végignézni! Jó rendező a Sorrentino, de hollywoodi színészekkel kiábrándító az egész film! Caine se tetszett, inkább lett volna olasz színész helyette, szerintem hitelesebb lett volna!

Sajnálom, de nekem ez az egész nem jött át, valahogy nem éreztem rá az ízére. Sem a történet, sem a színészek nem győztek meg. Köszönöm,egy megnézés is sok(k) volt számomra.

2017.07.24 Deku

Sorrentino egyik legjobb filmje, kellően eltalálta a humor és dráma között a tökéletes hangsúlyt. A sztorija úgy ahogy van felemelő és elképesztő világot tár a néző elé amivel könnyedén eléri, hogy egyenesen imádja azt. Nekem simán benne van a top 10-ben. Imádtam

2020.08.06 csd

Sorentino remekműve

Az Ifjú pápa után ez volt az a film, amely felkeltette az érdeklődésemet Sorentino munkássága iránt, és bár be kellett látnom, hogy az eddigi életműnek a színvonala kissé hullámzó, ettől függeltenül, ha Sorentino csak az Ifjúságot készítette volna el, akkor is a legnagyobbak között lenne a helye. A film alapból gyönyürűen van felvéve, kevésbé szikrázó színekkel dolgozik, mindez pedig nagyon jó harmóniát teremt. A történetre nem különösebben szeretnék kitérni, nem tudnám túl hosszasan fejtegetni, de annyit leszögeznék, hogy pontosan azt az érzékiséget kaptam tőle, amit általában keresek egy filmben.

2017.07.21 Berto49

Húztam-halasztottam a megnézését, pedig már elég régen megtehettem volna, valahogy éreztem, hogy nem az én filmem. Viszont nagy nevek játszanak benne, Svájcban egy luxusszállóban játszódik, ahová, vagy hasonló helyre én már biztosan nem jutok el. Az ... Több

A film összbevétele 23 459 358 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 23 511 189 forintot termelt. A hazai mozik összesen 44 543 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Michael Caine kiváló interjúalany, ezt már sokan elismerték, hiszen nagyszerű angol humorral rendelkezik. Mikor a filmmel kapcsolatban megkérdezték tőle, hogy nem-e szomorú, hogy idős embert kellett eljátszania, akkor azt felelte, hogy nem, mivel innen már csak egy lépés a halott ember eljátszása. Szerző: citizenfour99

A film büdzséje ismeretlen, viszont 2,698,509 dollárt termelt. Szerző: citizenfour99

A filmben, mikor Michael Caine a medencében van és bemegy hozzájuk a modell, egy nyilatkozatában elárulta, hogy számára az volt a legnehezebb, hogy eljátssza, hogy víz lenne körülötte, mivel a vizet CGI technológiával alkották meg. Szerző: citizenfour99

Michael Caine a filmben nyújtott alakításért vehette át az Európai Filmakadémia egyik legrangosabb elismerését - őt választotta az akadémia bizottsága a legjobb színésznek 2015-ben.Szerző: erare

(2016. 01. 05.)
Mire lehet elég egy gyönyörű női test?
A nagy szépség ezek szerint inkább szólt az ifjúságról, míg az Ifjúság az öregedésről. Mindkettőt látni kell ahhoz, hogy legalább sejtésed legyen arról, miért jártál itt. Több

(2015. 12. 27.)
Fellini a varázshegyen
Ha Fellini még élne, olyan filmeket készítene, mint az Oscar-díjas Paolo Sorrentino: az Ifjúság gyönyörű mű lett. Több

(2016. 01. 02.)
Belenéztem Michael Caine szemébe
Végre széles moziforgalmazásban is látható az Oscar-díjas Paolo Sorrentino új rendezése: az Ifjúság. Kényezteti a szemet, a szellemet. Szebb karácsonyi premiert aligha választhatnánk. Több

Értékelés: 8.5/10
(2016. 01. 16.)
2:1 a giccs javára
Paolo Sorrentino nem beszélget a nézővel. Kijelent. Expressis verbis. Több

(2016. 01. 20.)
Sorrentino melodrámája kényesen egyensúlyoz művészfilm és giccs között. Több