A horda

A horda

La horde

Párizsban meggyilkolnak egy feddhetetlennek nem mondható zsarut. A társa azt gyanítja, hogy a Markudi testvérek által vezetett banda végzett vele. Az áldozat felesége meg van győződve róla, hogy Adewale és Bola a gyilkos. Jimenez összeszedi a társait, hogy megbosszulják társuk halálát. Vele van Aurore, akinek egykor viszonya volt az áldozattal, valamint két másik zsaru, Ouessem és Tony. Rajtaütnek a banda rejtekhelyén, ám hamarosan kiderül, hogy rajtuk kívül más is van az épületben. Vérszomjas zombik hordája támad rájuk. Rájönnek, hogy a várost ellepték a zombik. Ha élni akarnak, össze kell fogniuk.

Ország: Franciaország
Premier: 2009.08.28.

2022.01.01 Interfectorem Sabnock

Francia zombik? Nous aimons!

A galamblelkű franciák imádják az erőszakot, a pusztítást, az őrületet, a félelmet és a zombikat... A filmvásznon... A film sajnos nem mentes a sablonos és kifejezetten klisés jelenetektől. Benjamin Rocher és Yannick Dahan nem tudták átlépni az árnyé... Teljes kritika

2018.03.21 respect the movies

Szerintem nem volt egy rossz film! Nem kimondottan szeretem a zombis filmeket, persze vannak azért e műfajon belül is kiemelkedő alkotások! Viszont jelen filmünk egy egészen élvezhető darab volt! Az egyik nagyon is értékelhető tulajdonsága a filmnek,... Több

2020.05.09 Di Canio

Akciónak indul, aztán átvált zombi horrorba. Vannak benne kicsit már túltolt jelenetek bőven, de ez a zombis filmekben megszokott. Pld fej helyett százat lőnek testre mikor előtte mondja, hogy fejre lőjetek stb, de aki szereti az ilyen stílusú filmeket annak ez kötelező.

2021.12.05 Kóborló

Zombis akcióhorror, francia módra

A 2000-es évek elején, a francia filmgyártás elkezdett olyan horrorfilmeket készíteni, amikre szinte az egész világon felkapták a horrorrajongók a fejüket. Talán az első e jellegű film a 2003-as Magasfeszültség volt, majd a 2007-es Betolakodó és a 20... Teljes kritika

A mozikba egy vágott verzió volt látható, ami 90 perces változat volt, viszont a DVD és Blu-ray megjelenésén már a rendezői változat található, ami 102 perces lett.Szerző: Kóborló

A filmet először a 2009-es londoni FrightFest filmfesztiválon mutatták be. Majd még szintén a 2009-es évben, számos más filmfesztiválon volt műsorra tűzve, és csak 2010. januárjában mutatták be a külföldi mozikban.Szerző: Kóborló

A film rendezőpárosa, Yannick Dahan és Benjamin Rocher feltűnnek egy apróbb jelenet erejéig a filmben.Szerző: Kóborló

A film rendezőpárosa készített 2008-ban egy rövidfilmet, ami az adott film előzményeit mutatja be! Ennek a rövidfilmnek a címe Rivoallan volt!Szerző: respect the movies

A film rendezőpárosának Yannick Dahan és Benjamin Rocher ez volt az első nagyjátékfilmjük!Szerző: respect the movies