Rossz nevelés

Rossz nevelés

La mala educación

Az érzékeny és finomlelkű Ignacióba beleszeret tanára, Manolo atya. A kiskamasz viszont tiszta és nemektől független rajongással szereti barátját, Enrique-t. Amikor ez kiderül, az atya bosszúból elbocsátja a fiút az intézményből. Enrique és Ignacio évek múltán… Több

Forgatókönyvíró: Pedro Almodóvar
Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2004.09.09.

2017.01.22 valery

Gael García Bernal, Fele Martínez és Daniel Giménez Cacho nagyon hitelesen alakítanak, tőlük válik érdekessé a film, mert maga a történet nem nagy újdonság. Érdekes emberi kapcsolatokról és érzésekről is szól a film.

2015.05.02 Vitya

Sablonos misztikus thriller, sok hasonlo film van. Atlagos szinvonalu, atlagos film. Vannak benne erdekes reszek, de osszessegeben thrilker kategoriaban nem kiemelkedo.

2015.08.21 Moria99

Tele van izgalommal és pörgéssel a film. Magával ragad a film és a fordulatokkal el se akar engedni. Szerintem egyik legjobb film. Egyik nagyon nagy kedvenc filmem, alakítás szempontjából és látványból is.

2015.08.16 doffy_joka

Ennél feleslegesebb időtöltést el se tudtam volna képzelni. Ezt az időt már tényleg nem kapom vissza. Igaz, hogy ez közhely, de teljesen rá illik. Nem éreztem késztetést arra, hogy végig nézzem. Befejeztem igazából, de a végén feltettem a kérdést: Minek?

A film szerepel az LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.Szerző: mamiéstöti2

Sittes élet
2018