A démon maszkja

A démon maszkja

La maschera del demonio
Videók

A démon maszkjának története a 19. században játszódik, amikor egy fiatal orvos egy moldáviai faluban reked, és beleszeret az örökösnőbe, Katja Vajdába, akinek a testét megszállja egy boszorkányságért kivégzett őse,… Több

Rendező: Mario Bava
Író: George Higgins
Ország: Olaszország
Premier: 1960.08.11.

2023.03.22 Interfectorem Sabnock

Egy igazi klasszikus

Engem nem mindig tudnak lekötni (jó, persze, ha olyan a hangulatom, falom őket) a hentelésben gazdag horrorfilmek, amelyekben az undorítóbbnál undorítóbb lények és szörnyek ijesztgetik szegény nézőt, és kapitális közhelyeket puffogtatva tesznek el lá... Teljes kritika

2016.09.01 sipiarpi

Nem különösebben maradandó film számomra. Variációk egy témára.

2015.09.30 marcibodri

Ez egy remek boszorkány sztori, igazi gótikus csemege, ajánlom mindenkinek. Van benne sok igazi régi gore jelenet (rögtön az elején szögeket vernek egy nő fejébe). Remek film

A film szerepel Steven Jay àltal szerkesztett, 101 horrorfilm film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritika gyűjteményben.Szerző: Bogi87

Egyik jelenetét bevàlasztottàk a 100 legijesztőbb filmes jelenet közé.Szerző: Bogi87

A jegypénztàrak adatai szerint a film 139 millió dollàr bevételt generàlt.Szerző: Bogi87

A film angol címe Fekete vasàrnap.Szerző: Bogi87

A film szerepel Steven Jay àltal szerkesztett, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritika gyűjteményben.Szerző: Bogi87