Laid in America

Két cserediák éppenAmerikában tölti élete legemlékezetesebb hónapjait, amit természetesen bulizással és csajozással igyekeznek még emlékezetesebbé tenni, igaz utóbbit csupán mérsékelt sikerrel. Az utolsó ejszakájukon mindent elkövetnek, hogy sikerüljön végre megdönteniük egy csajt, amikor… Több

Forgatókönyvíró: Sam Milman, Peter Vass
Premier: 2016.09.26.
Daniel Ringey

KULCSSZAVAK

2018.10.15 emiel

Végre egy nem-folytatás-film. Elég ritka manapság. Persze ettől még nem lesz eredeti a film, inkább csak egy másnaposok 2-be oltott amerikai pite. Ettől még egészen nézhető, nem laposodik el.

2016.01.30 stif

Szeretem az ilyen idétlenkedő filmeket. Külön érdekes, hogy ezúttal a főbb szerepekben tulajdonképpen amatőr celebeket láthatunk. Bár szerintem ez azért érezhető a színészi teljesítményen is, azért sikerül megragadniuk a figurát.

2018.10.13 kounicakhaha

Kicsit erőltetett és nem túl eredeti film két fital srácról, akik nem hétköznapi balhéba keerednek. A film egyetlen előnye, hogy minden ripacskodás mellett is képes előrukkolni néhány jó poénnal.

2016.07.14 Tom

Nem rossz, de azért nem is különösebbe jó. Aki vevő a gygyás poénokra és a bikinis csajokra, meg a mosolygó tini lányokra, annak tetszeni fog ez a film is, ami egyébként tempós és kacagtató, ha éppen olyan az ember hangulata.

Mrs. Fletcher
SMILF