Láncreakció

Láncreakció

Chain Reaction

Egy környezetbarát, alternatív energiaforrást biztosító projekt két kutatója menekülni kényszerül, amikor gyilkossággal és árulással vádolják őket.

(Hupka Adrián)

Rendező: Andrew Davis
Premier (HU): 1996.12.05. | Disney+ (2022.06.14.)

2018.04.13 Filmelemző

Közepeske film, pedig a sztori alapján lehetne sokkal jobb is. Pozitivuma Keanu Reeves, aki itt még fiatal és lendületes. Nekem összességében tetszett Rachel Weisz miatt, aki épp a tipusom és elfogult vagyok vele kapcsolatban. Értékelésem: 6,5 pont.

2017.07.16 indingo

Keanu Reevest nagyon bírom, de ez a film egy nagy nulla. Minimális a története, elején 20 perc , majd a végén 20 perc. Végig üldözik őket, menekülnek A pontból a B-be, de ez a történetet nem igazán viszi semerre.

2017.07.27 Lonka

Nem lett a kedvenc filmem az alkotás. Történetben nem sokat kapunk, kicsit felületes és valahogy hiányzott az izgalom vagy legalább is valami meglepő fordulat.

2017.12.17 Greeta

Akartak egy látványos és akciódús filmet a készítők, de egyik sem jött össze. A története eléggé átlátszó és az eleje vontatott is. Tucatfilm lett belőle.

2016.08.25 RókaÚr

Fantasztikusan alakítottak Keanu Reeves és Morgan Freeman is. A film is hordoz magában valamit a kilencvenesek hangulatából és mint thriller nem is rossz. Rachel Weisz még elbűvölően fiatal. :)

Néhány jelenetet ugyanazokon a helyszíneken vettek fel, mint az 1978-as Omen 2 jeleneteit.Szerző: magyaristvan

A zenéjét eredetileg James Newton Howard szerezte volna, de időegyeztetési problémák miatt ez nem jött össze.Szerző: magyaristvan

A filmben használt motor egy 1976 Kawasaki KZ1000-es.Szerző: VFTS