Lángoló jég

Lángoló jég

On Deadly Ground

Egy elvetemült olajtársaság feldúlja Alaszka elhagyatott vidékeit, és nem érdekli őket hatásuk a környezetre. Taft, a cég szakembere megpróbál közbelépni, de elbocsájtják. Ezért úgy dönt, renegátként néz szembe a helyzettel, és megmenti a természetet és az itt élő… Több

Premier (HU): 1994.07.21.

2021.06.20 Interfectorem Sabnock

Ne szemetelj kishaver, mert farba rúglak!

Steven Seagal első és egyben utolsó rendezése, ami azért valljuk be, nem volt egy nagy durranás. Mr. Seagal csillaga lassan, de biztosan leáldozóban volt, pontosan amiatt, hogy nem tudott megújulni, és sablonos lett minden szempontból. A Lángoló jég ... Teljes kritika

2019.04.28 HE7EDIK

Steven Seagal első és egyetlen rendezése. Nem is csoda, hisz hihetetlen blőd dolgok vannak benne, kezdve az indiános rituálékon át a vérciki párbeszédekig, a film végén az a környezetvédelmes duma pedig csak hab volt a tortára. A verekedések legalább jók voltak.

2021.04.14 Tom

Nem egy rossz film szerintem, és legalább van üzenete. Nem értem, miért húzzák le annyira Segal filmjeit, ez kifejezetten élvezhető.

A South Park című amerikai animációs sorozat Netmentesen című epizódjának egyik jelenete Steven Seagal filmbéli beszédét parodizálja ki.Szerző: mrarizona

A film végén a jelenet, amikor Forrest Taft beszédet tart az olajvállalatokról és a légszennyezésről, eredetileg 11 perc hosszú lett volna. Mivel a tesztközönség nemtetszését fejezte ki a hosszúság miatt, még a film megjelenése előtt lerövidítették. Szerző: rbernadett

Bizonyos források szerint Michael Caine és Steven Seagal nem jöttek ki jól a forgatás alatt, amit Caine a memoárjában nem erősített meg. Sőt, azt mondta, szeretett Seagallal dolgozni, és a stábbal, csak Alaszkát utálta nagyon. Szerző: rbernadett