Las Bandidas

Las Bandidas

Bandidas
drg0602

1880, Mexikó. Sara (Salma Hayek), a gazdag bankár lánya és Maria (Penélope Cruz), a szegény farmercsalád sarja összefognak, amikor megjelenik Tyler Jackson (Dwight Yoakam), a New York-i hitelbank képviselője. A könyörtelen banktisztviselő egy csapásra tönkreteszi mindkét lány családját, amikor jogtalanul elveszi tőlük a földjeiket. Sara és Maria elhatározza, hogy pisztolyt ragadnak és bosszút állnak a családjaikat ért sérelemért.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Mexikó
Premier (HU): 2006.08.10.

2022.11.19 Erik Csok

Én nekem tetszett ez a film, kellemes kikapcsolódást nyújtott. Szerintem jó volt a története, menő akciók voltak benne, és volt humora is. A 2000-res években nem nagyon volt westernfilm, de szerintem ez a film kicsit visszahozta a western hangulatot.... Több

2018.01.17 Artemisia

Igazi csajos szórakozás

Üdítő, drámai szálakkal dolgozó, akciódús vígjáték. Sokszor nem is tudni, hogy melyik elemen van nagyobb hangsúly. Tulajdonképpen a szereplők közötti hangulatra szinte mindíg a vígjátéki elemek jellemzőek, pl.Sara és Maia találkozása, "barátság" köté... Teljes kritika

2022.01.21 drg0602

Teljesen jól szórakoztam. Nagyon jó film szerintem. Jó témája van! Helyenként humoros, akciódús is. Mindenképpen érdemes megnézni . 8/10

2022.05.28 Lóri Ádámcsik

Bugyuta western

A története nem váltja meg a világot. Itt inkább a két főszereplő és dekoltázsuk viszi el a hátán a filmet. Még azt se lehet mondani, hogy tele volt tűzdelve vicces jelenetekkel vagy poénnal. 1x nézhető.

2021.07.02 freeman

Király film.

A forgatások javar észe egy kis mexikói bányavárosban, Real de Cantorce-ban és környékén zajlott.Szerző: Artemisia

Az első film, amelyben Salma Hayek és Penélope Cruz együtt szerepel.Szerző: Artemisia