Az eljövendő napok

Az eljövendő napok

L'avenir

Egy filozófia tanárnőnek meg kell küzdenie az édesanyja halála okozta fájdalommal, az állása elvesztésével és egy csalárd férjjel.

(ps)

Forgatókönyvíró: Mia Hansen-Løve
Ország: Németország, Franciaország
Premier (HU): 2016.10.27.
André Marcon
Édith Scob

2016.11.01 adam

Sem igazán eredetinek nem mondanám a története, sem pedig túl erőteljesnek a megvalósítást. Olyan kis langyos, közepes próbálkozás bemutatni valami komolyat. Egy kicsit ügyesebb forgatókönyvvel talán több sikert lehetett volna elérni.

2016.10.27 kuba.pal

Olyan ez a film, mint egy csiszolatlan gyémánt. A valódi értékeit csak a szakértők fogják felfedezni, az igazi mondanivaló megértéséhez magas érzelmi intelligencia szükséges ezért nem is ajánlom mindenkinek ezt a filmet.

2016.10.31 Fabix11

Nem rossz filmötlet, de sajnos nincs benne meg az a lehengerlő lendület, amivel elérhetné a kívánt hatást. Így sajnos a lassan, gondosan felépített bevezető után a film szépen fokoztosan a dugába dől.

A film összbevétele 5 638 693 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 3 425 889 forintot termelt. A hazai mozik összesen 2 946 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Értékelés: 7.5/10
(2016. 11. 04.)
Milyen lehet az, amikor a nyugdíjhoz közeledvén esik szét az élet, amit évtizedeken át gondosan építgettél? Erre keresi a választ Az eljövendő napok. 75/100 Több