Neverland elhagyása

Neverland elhagyása

Leaving Neverland
HE7EDIK

Karrierjének csúcsán a pop királya, Michael Jackson kapcsolatot kezdett egy hét és egy tíz éves fiúval, akik most a harmincas éveikben járnak, és végre őszintén tudnak beszélni a sztárhoz fűződő, ellentmondásos viszonyukról.… Több

Rendező: Dan Reed
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2019.01.25.

2019.04.16 HE7EDIK

Csatlakozom az itt szólókhoz. Aki elhiszi azt, hogy egy 7 éves gyereket naponta megront egy felnőtt análisan és orálisan és ezek után csak szeretetet érez iránta, hát az az ember egész egyszerűen hülye. Nem volt elég, hogy a pop királyát már életében... Több

2019.04.03 BGK Nézhetetlen

Full kamu

Ezerszer megcáfolt hazugságok, önellentmondások tömkelege két hazug csávó szájából, aki csak a pénzre hajt. Manipulatív és dögunalmas film. Gagyi.

2019.04.03 Gicus Borsos Nézhetetlen

Trash

Kéd db anyagi problémákkal küszködő, hazug, csaló véglény agymenése egy az anyját is pénzért eladó, hiteltelen, rendezőnek csúfolt, eddig neve sem volt senkivel.

2019.04.03 Michael Nézhetetlen

Botrányos!

Botrányos! Ennek a "filmnek" ki sem szabadott volna kerülnie a vászonra. Eltiporni, és porig alázni Michael Jacksont, így, a 10. évfordulója közeledtével a legaljasabb dolog! 13 évnyi FBI nyomozás után felmentették és ártatlannak nyilvánítottak. Akkor jön 2 "ember", akik 20 év távlatából hirtelen rájön, hogy hoppá, de, mégis molesztált minket MJ. Nevetséges, vérlázító! És nem mellesleg egyszerűen feülírják a bírósági végzést, az FBI nyomozást... Mindent! Időbeli meg nem egyezések sorozata van a filmben. Semmi másról nem szól, csak a pénzről. Tudom ajánlani a kétkedőknek a Michael Jackson Ártatlan oldalt a facebookon. Ez nem rajongói oldal. Michaelért készült, és nem az ártatlanságát akarjuk bizonygatni, hisz az egyertelmű. Az igazságért küzdünk. Égetni való a film!!!

2019.04.03 zetenyvagyok Nézhetetlen

Borzalom

Szánalmas próbálkozása két bizonyítottan hazug, szánalmas egyénnek, akik visszaéltek egy rendkívül melegszívű, segítőkész, naivan gondolkodó ember bizalmával. Két pénzéhes családról szól, akik megszállottan keresték az alkalmat arra, hogy a világsztár közelében lehessenek. Többszörösen megcáfolt, bizonyítékokkal, hivatalos okiratokkal, szemtanúkkal alátámasztott hazugságokat tartalmaz. Borzalom, hogy ez egyáltalán film kategóriába került, dokumentumfilmnek minősített, erősen egyoldalú gyerekpornófilm. Szégyen a rendező hozzáállása, szégyen a társadalom és a sajtó elfogult hozzáállása. Szégyen, a középkori mentalitás!!! Szégyen egy halott ember meggyalázása! Valós, jó tetteinek, kimagasló teljesítményének elhallgatása. Szégyen, hogy biztosítják a tömeges manipulációt 4 órán keresztül. Az igazság kiderül. Lépésről lépésre. Kérdezem: lesz bocsánatkérés is??? Azt tervezik??? Meg lehet ezt bocsájtani valaha?

A Michael Jackson ellen felhozott gyermekmolesztálási vádakat egy alkalommal sem bizonyították jogerősen. Szerző: Norbert93

(2019. 05. 31.)
Elveszett fiúk
Minket, nézőket is önvizsgálatra késztet: mihez kezdjünk azzal, ha a kedvenc számainkat épp egy szörnyeteg jegyzi? Több

(2019. 03. 12.)
A FIÚK, AKIK MICHAEL JACKSON SZERETŐI VOLTAK
A Neverland elhagyása miatt sok helyen már Michael Jackson slágereit sem játsszák, de nem az énekesről mond ítéletet a molesztálási ügyeit feltáró dokumentumfilm.
Több

(2019. 06. 07.)
„Michael Jackson neve fenn ragyog az égen”
A manipulátor Jackson nem csak tömeghisztéria keltéséhez értett, hanem nagyon is értette a nők és gyermekek lelkét. Több

Értékelés: 8.5/10
(2019. 04. 17.)
Trón(f)osztás(?)
Óriási horderő, hogy Reed munkája nem elégszik meg az egyrétegű megoldásokkal. Gyakorta indulunk el a legszemélyesebb érzelmektől olyan átélhető és azonosulható problémákig, amik kiszakadnak a személyes térből, és emberiség szinten, univerzális kérdésként is tárgyalhatók. Több