Lélekvesztő

Lélekvesztő

Doppelganger

A természetben minden elemnek megvan párja: a férfinak a nő, a nappalnak az éjszaka, a jónak pedig a gonosz. Vannak emberek, akikben ez a kettősség mindennél rémisztőbb és hihetetlenebb dolgokban ölt testet. Holly Gooding (DREW BARRYMORE) meg van róla győződve, hogy létezik egy hasonmása, aki brutális kegyetlenséggel mészárolta le anyját. Alteregója szörnyű tetteit csak egyetlen érzelem vezérli: a gyűlölet, és egyetlen célja, hogy elpusztítsa Hollyt és kisajátítsa életét. Amikor Patrick Highsmith, az ifjú író kiadja lakása egyik szobáját Hollynak, nem is sejti, mi vár rá. Beleszeret a gyönyörű lányba, de vajon Holly gonosz alteregója hagyja, hogy ez a szenvedélyes kapcsolat kiteljesedjen, vagy mindent magának akar?

Rendező: Avi Nesher
Forgatókönyvíró: Avi Nesher
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 1993

2020.01.13 Owotonor

Ínycsiklandó, forró erotikával teli film. Még az egyszeri jelenetekben szereplő mellék emberkék is kirívóan, szexuálisan figyelemre méltó formalitásban vannak lekapva. Drew a vadító testhelyzeteiben nagyon csábító, ezen félig-meddig meztelen jelenete... Több

2016.12.13 spikeZ

nagyon gyenge történet, amit Drew Barrymore sem tudott földobni, csak a szép haja :P Dennis Christopher pedig a tipikus szerepében, érdektelen doki, akiből gazember lesz, és kidobják az ablakon :P

2016.10.13 pav

Drew Barrymore mint skizofrén személyiség, egy gyilkos énnel, aki nem csak szellemileg, de fizikailag is széttöredezik... eléggé furcsa volt számomra, nem mellékesen hosszúra nyújtották, nem meggyőző az alakítás, és sok jelenet már ismerős volt más filmekből

A forgatás 30 napig tartott Los Angeles-ben és New York-ban.Szerző: dulkap

George Maharis utolsó filmje. Szerző: dulkap