Egyszer Len

Egyszer Len

Len and Company

Egy sikeres zenei producer otthagyja az ipart, és New York-ba megy önkéntes számüzetésbe. Azonban mégsem tud magányba menekülni, ugyanis elidegenedett fia és egy popsztár válaszokat vár tőle.

(Archívum)

Rendező: Tim Godsall
Forgatókönyvíró: Tim Godsall, Katharine Knight
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2015.06.20.
Kathryn Hahn
Keir Gilchrist

2018.12.18 Gwen_mot

A van a filmnek egyfajta olyan hangulata, ami akár lebilincselő is tudna lenni, ha maga a történet nem lenne ennyire harmatgyenge. Hiába tesznek meg mindent a színészek, valahogy túlságosan is nagy érdektelenségbe fullad az egész. Ezt nagyon sajnálom, mert én nagyon vártam, hogy megnézhessem ezt a filmet.

2016.09.30 krajcsie

Ez egy szuper film. Minden megvan benne, ami kell: nemcsak szórakoztató, de vicces is, tele van jó poénokkal, a karaketerek remekül kitaláltak, a párbeszédek pedig igazán jól meg lettek írva. A színészi játék is csillagos ötös.

2016.01.25 Zsombi

Rhys Ifans alakítása nekem nagyon tetszett, bár az általa hozott karakter számomra egy kissé értelmezhetetlen volt. Nem igazán tudom őt megérteni. Olyan maradiság sugárzik az egészből, ami mögött nem érezni semmilyen motivációt. Ezt talán jobban ki lehetett volna bontakoztatni a filmben.

Juno és a Max anyját alakító színész már korábban dolgozott együtt a Délután is jó! című filmben.Szerző: mamiéstöti2

A filmben Juno lila hajjal szerepel és röfög is a filmben.Szerző: mamiéstöti2

A film története Carly Mensch Len, Alseep in Vinyl című színpadi darabján alapszik. Szerző: Archívum

Tim Godsall-nak (rendező-író) ez volt az első nagy filmje, korábban csak egy rövidfilmet készített. Szerző: Archívum

Jobb idők
Hol nézheted: HBO Max,Disney+