Aladin legújabb kalandjai

Aladin legújabb kalandjai

Les nouvelles aventures d'Aladin
Arthur Benzaquen

Két örök vesztes azt tervezi, hogy kirabolják a boltot, ahol dolgoznak. Váratlanul feltűnik egy csapatnyi gyerek, akik azt kérik tőlük, hogy mondjanak egy mesét. A két férfi elkezd hát mesélni, és előadják Aladin történetének szabadon értelmezett… Több

Forgatókönyvíró: Daive Cohen
Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2016.11.10.

2018.11.12 nikla113

Átlagos film, vannak benn jó poénok, meg unalmas részek is. Egy estére jó, de moziba nem mennék el rá.

2016.10.23 Szivárvány1

Volt szerencsém a Cinema City nyereményjátéka során premier előtt megtekinteni a filmet és sírtam néhol a nevetéstől. nagyon jó kis francia vígjáték ez. A Nagytudásúak is jó, de ez a paródiás vígjátékuk talán mégjobban. És a zenéi is fülbemászóak.

2016.12.03 Lost Silver Book

Csalódtam benne, mert mást vártam az előzetes alapján. Kivették a legjobb poénokat az előzetesbe, a többi meg nem volt annyira ütős, sőt inkább erőltetett, de rossz sem volt, csak CSALÓDTAM benne. --- Valamint nem tudom eldönteni, hogy gyereknek vag... Több

Csalódtam ebben a filmben, de nyugi ebben az esetben pozitív irányban. Annyira rossz volt nézni, hogy már csak is saját magamat tudtam idegesíteni vele, nem is tudom, mi vett rá, hogy végig nézzem, de nem volt kár, tanultam belőle, hogy többet ilyet nem nézek.

2016.11.11 daniel52

Az elapötlet jó, miért is ne lehetne Aladin és a csodalámpás történetét átdolgozni. A baj csak az, hogy a sok frappánsnak szánt elem, a romantika és a komédia most valahogy nem áll össze. Nem igazán értem, hogy mi volt a film szándéka.

A film összbevétele 35 771 820 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 5 645 855 forintot termelt. A hazai mozik összesen 4 253 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Értékelés: 3.5/10
(2016. 11. 17.)
Klasszikus mese felnőtteknek vagy koraérettnél is érettebb gyerekeknek. 35/100 Több