Lesz ez még így se!

Lesz ez még így se!

As Good as It Gets

Az egyedül élő Melvin Udall (Jack Nicholson) a világ egyik legkiállhatatlanabb alakja. A kényszeres és mogorva öregember mestere annak, hogy keserítse meg mások életét, és hogyan legyen minél tapintatlanabb. A sors azonban kiszúr vele, és a szomszédját ért támadás miatt neki kell gondját… Több

Rendező: James L. Brooks
Forgatókönyvíró: Mark Andrus, James L. Brooks
Premier (HU): 1998.03.12. | HBO Max (2023.02.23.)

2024.04.16 btpro

Újra- és újranézve! Nem igazán a történetet vagy a mondanivaló miatt ragadtam le ennél a mozinál. A karakter az, ami nagyon szórakoztat, imádom! Jack Nicholson, mint hal a vízben, zseniális!

2021.11.05 dandelion1983

Remek film, egyszerre vicces és drámai is, olyan édesbús alkotás. Nagyon igazi, nagyon emberi, nagyon őszinte. Egyedülálló alkotás, ezer éve nem láttam, de meglepődtem, hogy ennyire jó. Csak ajánlani tudom.

2019.03.08 indingo

Egy megrögzött ember is tud változni, ha olyan érzelmek sodrásába kerül amit eddig nem tapasztalt. Jack Nicholson parádézik ebben a szerepben, annyira természetes az undok és utálatos énje, de valahogy pont ezért nehéz elképzelni, hogy bárki is képes beleszeretni.

2015.09.12 rbernadett

Imádom, szeretem, nagyon, nagyon. Annak idején, amikor ez a film ment még élőben néztem az Oscar-díj átadást. Ugyan nem értettem teljesen a bejátszásokat de arra emlékszem, hogy a közönség nagyon szerette őket és arra is emlékszem, hogy melyik jelene... Több

2017.07.10 Deku

Hát ez fergeteges film, nagyon tudtam rajta szakadni és szórakozni. Ezen kívül nem marad el a drámai stílusa a filmnek ami csak még inkább szerethetővé teszi a történetet. Jack Nicholson pedig elmaradhatatlanul hozza a formáját.

A Jill nevű brüsszeli griffon Jack Nicholson hollywoodi otthonában kapott szállást a forgatás idejére.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az állatvédő Betty White a híres kutyát a szemétledobóba jelenet miatt nem vállalta el Carol anyjának szerepét a filmben.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A szemétledobós jelenetet több kutyatréner jelenlétében vették fel, Verdell kutya fájdalmas nyüszítését pedig csak utólag keverték a jelenetsor alá.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A legtöbb jelenetben szereplő kutyus egy Jill nevű brüsszeli griffon, aki komoly tréningen vett részt a forgatás előtt.Szerző: ArpiHajdu és Réci