Leszbikus vámpírok gyilkosai

Leszbikus vámpírok gyilkosai

Lesbian Vampire Killers

Két srác, Jimmy és Fletch egy kisvárosban tölti szabadságát - Jimmy, miután sok-sok együtt töltött év után kidobja barátnője, extrém kikapcsolódásra vágyik. A város melletti erdőben kirándulva egy viskóra bukkanak, hol ingyen megszállhatnak. Ráadásul pont arra tart egy minibusz, tele fiatal lányokkal. Bár az este nagyon ígéretesnek tűnik a fiúk számára, a sötét beálltával rémületes felfedezés birtokába jutnak: a ház elátkozott, s ha egy ott tartózkodó lány betölti 18. életévét, leszbikus vámpírrá változik.Ráadásul messze még a reggel.

Rendező: Phil Claydon
Forgatókönyvíró: Stewart Williams, Paul Hupfield
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2009.10.06.

2017.02.18 Firencz

Az egész szörnyen idétlen. Nem is igazán tudom elképzelni mit is szerettek volna az alkotók ezzel a filmmel. Valahogy széthullik az egész, a történet annyira rosszul van megírva. Humortalan és azok a poénok is, amelyek valamit érnének benne, nagyon rosszul vannak időzítve. Ne nézzétek meg!

2016.04.20 Rajkó

A film egyetlen erőssége az maga a címe. Jól ki van találva. Sajnos azonban, ahogy nézed a filmet egyre inkább azt érzed, hogy a rendező teljesen tehetségtelen. Próbálkozik valamilyen zsánervegyítéssel, de sajnos az egész egy kudarcba fullad. Nem azé... Több

(2018. 03. 05.)
Filmünk nem akar többnek látszani, mint ami, és ez dicsérendő. Egy sima horror alapú vígjáték, némi pszeudo-leszbiséggel. 9/10 Több