Kamuzsaruk

Keegan-Michael Key
James D'Arcy
Andy García
Jake M. Johnson

Két jó barát rendőrnek öltözik, hogy jól megtréfálják barátaikat. Jelmezük meglehetősen hitelesre sikerül, sőt, még rendőrautót is szereznek. Minden jól megy, amíg fel nem tűnik egy valódi maffiózó. A kamuzsaruk hiába próbálják kimagyarázni magukat a helyzetből, nem járnak sikerrel, és ha … Több

Premier (HU): 2014.09.11. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.09.15 Di Canio

Tetszett a film humora, szerencsére különösebben unalmas rész se volt benne. A történet nem nagy szám, de ez így is jó kis akcióvígjáték.

2015.01.22 dulkap

Nagyjából pont annyit ér, amennyi itt az átlaga. Vannak benne jó poénok, pár akció és a főszereplők sem lépik át nálam az idegesítő karakter szintet. Ryan karaktere mondjuk néha egyensúlyozik ezen a határvonalon, de nem esik át rajta. Egy esti szórakozásnak pont megfelelt és még altesti és testnedvi poénokkal sem operál.

2017.08.17 mamiéstöti2

Nagyon nagy poénok sorakoznak fel a filmben, ezt még egyszer nem lehet megismételni, az szinte biztos. Mindenkinek ajánlani tudom, ha végig akar röhögni másfél órát.

2017.10.07 indingo

Sok újat nem adott nekem a film, eléggé átlagos. A poénokon hébe-hóba nevettem, de szakadtam a röhögéstől. A története sablonos, néhol unalmas.

2019.05.18 Thibo84

Gyenge, unalmas, vontatott történet és kínos film volt számomra, semmi humorost nem találtam benne. Bántam, hogy rááldoztam 104 percet.

Az első felvételek során Damon Wayons Jr rendőr egyenruhában viccesen megjegyezte, hogy úgy érzi magát, mintha Danny Glovers karaktere Roger Murtaugh lenne a Halálos fegyver (1987) című filmben. Édesapja Damon Wayons, később Roger Murtaughot alakította a 2016-os Halálos fegyver című amerikai akciófilm-sorozat rimékjében.Szerző: Diesel

A filmet Atlantában (USA) forgatták.Szerző: dulkap

A filmben feltűnő rendőrök mind úgy fogják a maroklőfegyverüket, hogy az ujjukat a ravaszon pihentetik. Ilyesmit a való életben soha nem tennének a rend lelkiismeretes őrei.Szerző: ps

Jake M. Johnson, Damon Wayans Jr., , Rob Riggle és Keegan-Michael Key mind ismertek a stand-up comedy világából. Éppen ezért sokszor fittyet hányva a szövegkönyvre improvizálták a jeleneteiket.Szerző: ps