Hanta boy

Liar Liar

2023.08.14 Jay

Felnőttként ez már sok. Tudom, a film Jim Carrey baromkodásaira épül. Számomra ez elviselhetetlenül túljátszott ficsúrkodás. Valójában a némafilm játéka lett egybegyúrva a hangosfilmmel. 110 évet késett Carrey az ilyen bohóckodással.

Olcsó,és gagyi poénok sorjáznak a filmben,és ezt a valamit,még Carrey sem tudja megmenteni.Olcsó,ízléstelen ripacskodás!Hamar próbálom elfelejteni.

2022.10.17 JRD

Egy tipikusan szórakoztató film, nem több. Mondjuk Jim Carrey filmektől ennél több is elvárható, de még nem láttam olyan színészt, akinek minden szerepvállalása tökéletes. Nem tartozik a kedvenc filmjeim közé. Életemben egyszer néztem meg, és azóta ... Több

2019.02.03 indingo

Mikor még Jim Carrey a fénykorát élte. Jó az alaptörténete és helyes poénokat vittek bele. Valóban érdekes lenne, ha csak egy napig mindenkinek igazat kellene mondani.

2017.11.20 Deku

Félelmetesen rossz lett és itt még jó pillanatok se voltak benne. Hihetetlen ez az egész. Elkeserítő alkotás lett. Az elejétől kezdve untatott ez a film, alig kapcsoltam be és már a végére kívánkoztam.

2022.02.21 Képkockák

Egy szokásos Jim Carrey-film, amit szívesen megnéz az ember akár 20 év távlatából is, hiszen nagyon jól tudja, mi vár rá: némi önfeledt kacagás, egy kis komolyság és még egy kis romantika. A film története nagyon érdekes, talán pont erre refelektálv... Több

2022.10.16 Erik Csok

Ez egy jó kis 90-es évekbeli vígjáték. Az összes Jim Carrey vígjátékban van valami kis mondanivaló, pedig vígjátékról beszélünk. Érdekes története van, kedves kis film, és aki szereti Carreyt és a 90-es évekbeli filmeket, az mindenképpen nézze meg!

2019.07.20 Ms. Akárki

Ügyvéd aki nem hazudhat, ez a nap poénja. Nagyon jó vígjáték és mégis érzelmes a gyerekével való kapcsolata miatt főleg. Jim Carrey tökéletesen lavírozik a humor és a komolyabb témák mezsgyéjén mint mindig.

2020.02.20 drg0602

Jó poénok, kevésbé foglalat le mint amire vártam. Az biztos, hogy Jim Carrey nagyon jó szerepel, de én többet vártam az egész filmtől. Attól függetlenül nem rossz film, érdemes megnézni mert Jim Carrey hozta a formáját! Jó film!

2023.07.30 Lóri Ádámcsik

Hanta a 90-es évekből!

A 90-es évek egyik ismertebb vígjátéka szerintem. Nem lett annyira klasszikus, mint az Ace Ventura vagy a Dumb és Dumber, de 1x megnézhető. Van mondanivalója, és az egész család jól szórakozhat rajta.

2017.02.03 Sem Rorrey

Carrey rajongóknak kötelező, de a mondanivalója is érdekes. Bár eléggé elképzelhetetlen...

2019.04.30 petraszab

Kicsit meseszerű, de szerethető történet. Jó alakítások és nagyon cuki a kissrác.

2016.08.23 beus1987

Jópofa film, bár ha belegondolok, hogy mindig mindenki igazat mondana.....hú mi lenne abból! :)

2021.05.02 stewie_griffin_2005

Szerintem nagyon jó kis vígjáték, van mondanivalója is, persze amcsi köntösben, hogy hazudni egyszerűen néha muszáj, nélküle nehezebben menne az élet. 9/10