Lilo és Stitch 2. - Csillagkutyabaj

Lilo és Stitch 2. - Csillagkutyabaj

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch

Bár eleinte elképzelhetetlennek tűnt, Stitch, az űrbéli jövevény, és a hawaii kislány, Lilo végül barátra találtak egymásban, és kedélyes mókázásaiknak úgy tűnik, semmi sem szabhat határt. Lilo ekkor még nem is sejti, hogy Dr. Jumba valójában azért alkotta meg Stitch-et, hogy a rombolásba… Több

Premier (HU): 2005.09.27. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.06.18 Zsolti01

Egyik kedvenc filmem, bár az elődjét nem tudta felülmúlni, így is emlékezetes lett ez a film nekem. A zene nekem nagyon tetszik benne, az animációja is szép.

2018.09.23 Norbert93

Nem mondom azt, hogy rossz vagy, hogy nem áll meg a lábán, de elég vitaminhiányos egy folytatás.

2018.03.25 NFG

Rendkívül tetszett, hogy még több Stitch-hez hasonló teremtményt ismerhettünk meg ebben a részben! Főleg kisebbeknek élvezhető, de bátran üljön le akárki megnézni!

2019.03.16 Vágottszemű

Az előzőnél nem lett jobb, de attól még nézhető. Akinek tetszett az előző, ebben sem fog nagyot csalódni. Jó volt újra megnézni a filmet 10 év után.

2015.07.26 one1970

Nagyon aranyos ez a rajzfilm, de valamiért az első részhez képest.. nagyon gyenge folytatás... Nincs benne semmi extra szerintem, az első rész sokkal érdekesebb volt!