Csapnivaló

Csapnivaló

Living in Oblivion

A Csapnivaló című vígjátékban Steve Buscemi egy New York-i amatőr filmrendezőt alakít. Első filmje forgatásán minden elromlik, aminek el kell romlania és a stáb igazán csak a büfében van a helyzet magaslatán. Kiderül, hogy az operatőr élő adásban akar… Több

Rendező: Tom DiCillo
Kevin Corrigan
Danielle von Zerneck
Danielle von Zerneck

2017.10.16 Deku

Kicsit mást vártam volna Buscemitől de egynek nem olyan rossz nem nekem de akkor is. Ez a film cseppet mintha erőltetett lett volna, nem tudom de én így éreztem. Lehet én vártam sokat de ez most kevés volt nálam.

2015.09.23 Menyét Ibolya

Szuper szatíra ez a független filmezésről. Az öt pontot a Twin Peaks sorozat kritika miatt kapja, amit egyébként imádok.

2016.07.17 L.Morningstar

ESzement jó. Ez valami csodálatos, az ilyen filmekért élek-halok. Szinte én is benne játszottam a karakterekkel együtt. Egyszerre van mondanivalója és rabolja el a nézőt testestül és lelkestül. Csak ajánlani tudom bárki számára.

(2018. 02. 28.)
Annak hogy a film feledésbe merült, más oka van: a 90-es évek indie korszakába nehezen illett volna bele egy szintén alacsony költségvetésű, de épp az álmot rémálomként megjelenítő alkotás. 7/10 Több