Lockout - A titok nyitja

Lockout - A titok nyitja

Lockout

2079, Washington. Snow (Guy Pearce) ügynököt, aki hajdanán a CIA-nek dolgozott, letartóztatják gyilkosság vádjával, s bár ártatlan, pillanatok alatt harminc év börtönre ítélik. Ezalatt az elnök lánya, Emilie (Maggie Grace) a kísérleti jelleggel működő űrbörtönbe látogat, ahol a rabok fellázadnak… Több

Ország: Franciaország
Premier (HU): 2012.09.05.

2020.02.21 indingo

Sci-finek elég gyenge, mintha láttunk volna már valami hasonlót. Egy zagyvaság amibe mindent belegyömöszöltek, mivel nem akarom a történetet lelőni erről nem is mondanék mást és ha valaki nagyon szeretné megnézni miért is ne tegye. Egyszer szenvedje végig mást is, hátha neki tetszeni fog. Ízlések úgy is különbözőek.

2015.08.11 hsanya182

Összességében egy közepes kivitelezésű egyszer nézhető akció sci-fi film egyszerű történettel, némi komédiás párbeszédekkel. Egy ŰRBÖRTÖN-ben fellázadnak a fegyencek, átveszik az irányítást, majd a túszokért cserébe alkudoznak a kormánnyal. Főszerepl... Több

2015.07.28 kabel

Béna akció, erős szinészekkel, fájdalmasan gagyi sztorival és annál unalmasabb helyszínnel. Ez az akciófilm minimális érdekességet tartalmaz.

2015.11.17 veress75

Aki képes kikapcsolni és csak a töménytelen akcióra vágyik, ez a film annak tökéletes. Aki látta Luc Besson valamelyik akciófilmjét az tudja, mire számíthat ebben a filmben (én mindet láttam és kivétel nélkül tetszettek).

2014.10.24 Guszti

A legtöbb szempontból középszerű, de látványos akciófilm. A történet enyhén szólva gyenge, minden arról szól, hogy 2079-ben vajon hogyan nézne ki, ha egy volt CIA ügynököt, akit bemószerolt a rendszer, egy fellázadt űrbörtönbe küldenének titkos küldetéssel. Hát igen, a történet önmagába fullad.

Az alkotók a forgatókönyvből képregényszerű, ún. storyboardot készítettek a színészek számára, hogy jobban el tudják képzelni, mit fog tenni a CGI.Szerző: ps

A legtöbb jelenetet zöld vászon előtt forgatták, alig használtak díszleteket.Szerző: ps

A forgatás 2010 szeptember 7-én kezdődött Belgrádban, Szerbia fővárosában.Szerző: ps

A filmet először 2012 április 7-én mutatták be a Brüsszeli Nemzetközi Filmfesztiválon.Szerző: ps

Valós halál
2018