Második esély

Második esély

Second Chance

A Second Chance akciósorozat Ray Pritchard 'újraszületéséről' mesél. A férfit meggyilkolja egy betörő, ám egy titkos szervezet kísérleti kezelést alkalmaz nála és visszahozza az életbe, ám vagy harminc évvel fiatalabb kiadásban és szuperképességekkel felruházva. A megfiatalodott Ray kap egy… Több

Premier: 2016.01.13.

1. évad (2016) - 11 epizód

2016.06.26 Sniper

Amilyen erősen indult ez a sorozat, annyira ellaposodott idővel. Nem mondanám, hogy rossz vagy unalmas, csak sematikus.

2016.03.05 justynaw

Nekem kifejezetten tetszett ez a sorozat, habár nem mondott sok újat és nem is lesz a favoritom, de kikapcsolódás gyanánt remek.

A sorozat azon epizódja, ahol a hálószoba falán egy lyuk keletkezik Jimmy révén, a valóságban is beszakadt.Szerző: erare

Jimmy autója egy 1971-es Buick Riviera.Szerző: erare

Mary Goodwin (Dilshad Vadsaria) nevét a Frankenstein írója után kapta (Mary Shelley).Szerző: erare

A tévésorozat címében komoly változások következtek be az idők során. Az első verzió a Frankenstein volt, majd ezt a FOX A Frankenstein kódra módosította, mígnem 2015 elején bejelentették, hogy Looking Glass címen fogják futtatni a szériát.Szerző: erare