Lopom a sztárom

The Bling Ring

2019.04.26 petraszab

Elvileg megtörtént eseményeket dolgoz fel a film, bár érdekes, hogy ekkora sztárok, és nincs riasztó. Nem valami érdekes sztori.

2016.05.09 TomÁcs

Picit egysíkúnak találtam, több mindent is ki lehetett volna hozni belőle. Egyszer meglehetett nézni, de nem több.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Annyira nem volt rossz film, egyszer meg lehetett nézni. Igazából pont azt a lányt nem ítélték el, aki az egésznek a kitalálója volt. Mondjuk nem is értem, hogy világsztároknak nincs biztonsági őr, meg riasztó a házában?

2015.08.20 Filmzabáló

Egyhangúsága és egyszerűsége miatt inkább a dokumentumfilmek között állná meg a helyét Coppola kisasszony új műve, amelyben egy (vagy több) fontos, fiatalokat érintő probléma vetődik fel. Kevés, de mégis érdemes látni, mert szeretne üzenni nekünk.

2017.01.17 Katkatt

Csak Taissa Farmiga miatt néztem meg mert nagyon tehetségesnek tartom. A film egynek elment, egyszer meg lehet nézni. Kicsit kevésnek találtam a történetet.

2015.03.30 Helgus

Nekem tetszik Sofia narrációs stílusa, nagyon egyedi, néhol "másvilági" hangulatot teremt, ugyanakkor valóságszagúak a történetek. Valamiért az Elveszett jelentés nem nőtt a szívemhez, de az összes többit bármikor újranézném.

2015.01.27 Maddy

Ez a film valami katasztrófa. :D Teljesen másra számítottam az előzetes ismertetője alapján. Valami izgalmas filmet vártam, erre kaptam egy normális rendezést nem látott, se füle se farka akármit. Kár volt elpazarolni rá az időt. Emma Watsonnak pedig... Több