MacGruber

MacGruber (Will Forte) az Egyesült Államok leghalálosabb fegyverének, azaz emberének számít, számtalan kitüntetésben részesült, több Bíborszívet és becsületrend büszke tulajdonosa, megjárta a Föld legkeményebb poklait, ott volt például Boszniában, Mozambikban és Angolában, a Sivatagi Viharnál is jelen volt, tagja volt a zöldsapkásoknak, a Rangereknek és a Navy Sealnak. Szóval egy igazi adu ász a fickó. Ám egy vidámnak ígérkező napot sötét felhő árnyékol be, az esküvőjén ugyanis Dieter von Cunth (Val Kilmer) megöli a feleségét, emberünk ezután egy monostorszerű helyen húzza meg magát, míg meg nem jelenik Faith tábornok (Powers Boothe). Cunth ugyanis megszerzett egy nukleáris rakétát és… Több

Premier: 2010.03.15.

2016.06.07 Buffy

Ez inkább nevetséges mint vicces. A legtöbb poén szörnyen lapos és egyáltalán nem humoros, bár néha voltak részek, amikor tudtam nevetni. Én eléggé erőltetettnek éreztem, de talán ez azért is van, mert soha nem is tetszettek nekem az ilyen filmek, azért csak igyekszem esélyt adni ezeknek, még ha többnyire csalódok is.

2014.12.03 Fintil

Hát, én imádom az SNL szkeccseket, de ez nekem nagyon nem jött be. Vannak ugyan unalmasabb rövidfilmek, de ez egy egész estés volt és alig találtam benne értékes perceket. Nem igazán tudom ajánlani senkinek sem. :(

A filmet 28+2 (utóforgatás) napig forgatták 10M $-ból, Új-Mexikóban.Szerző: dulkap

Jorma Taccone első mozifilmes rendezése. Szerző: dulkap

Will Forte tulajdona az a Mazda Miata, amit MacGruber a filmben vezet.Szerző: dulkap