MacGyver

MacGyver

2022.11.18 Robinson76

Vállalható remake

Sokszor kell szembesülnöm azzal, hogy egy sorozatot előre leírnak, főleg, amikor az egy feldolgozás. Sokan még szinte bele sem kezdenek, de már zsigerből utálják. Mások pedig nosztalgiázni szeretnének rajta, azt várva, hogy ugyanúgy képes lesz őket lenyűgözni a sorozat, mint az elődje. Szerintem ez a széria igenis szórakoztató, csak nem kell túlságosan komolyan venni, de talán nem is ezért készítették el a gyártók. A barkácsolás szerencsére itt is jelen van és érezhetően próbálják minél hitelesebbre írni ezeket, hiszen ez adta a régi szériának is a sava-borsát. A történések ugyan valóban kiszámíthatóak és az akciók is csak átlagosak, a karakterek pedig nincsenek túlgondolva, de van köztük elég kémia ahhoz, hogy működjenek a dolgok. Akit ettől függetlenül érdekel minden kis hibájával együtt, az jó eséllyel élvezni fogja ezt a popcorn stílusba ágyazott sorozatot.

2018.07.19 Bazzzsi

a nap véleménye

Gyerekkorunk halvány árnyékai

Hazánkban a kilencvenes években futó MacGyver Richard Dean Andersonnal egy áttörő sorozat volt. Karakteres főszereplővel, amelyhez egy izgalmas történet társult. Hét évadon keresztül futott, ez jól mutatja a sikerét. Igazi örök-mozgó gyerekként imádt... Teljes kritika

2018.08.04 indingo

Eléggé feledhető sorozat. A története helyenként erőltetett és ami a fő probléma vele, hogy túl XXI. századi az egész és elveszett a varázsa.

2018.08.29 Lonka

Ha nincs más elmegy, de az elődje sokkal kifinomultabb volt. Az alapsztori azonos, de valahogy vagy már a 21. században nem működik vagy egyszerűen rossz a kivitelezés.

2019.03.30 Timcsi

Kár volt leporolni a történetet. Egyszerűen silány a sorozat. Semmi meglepő sincs benne.

2020.11.03 ifjJanóGyörgy

Kellemes csalódás

Emlékszem, amikor az első előzetest megláttam, majdnem sírva fakadtam a csalódottságtól, látván azt, amit gyermekkorom szuperhőséből csináltak, és ott, a helyszínen el is temettem az egészet. Nem figyeltem a kapcsolatos híreket, és ahányszor csak eszembe jutott, fintorogtam. Ez év elején aztán elővettem, úgy utánam a vízözön-szerűen, és értetlenül bámultam, hogy ez jó. Beleadott a nosztalgiába, és újított. Izgalmas lett és humoros, és az sem lett a hátránya, hogy a mai modern korban játszódik, ahogy az sem, hogy egy teljes csapatot vonultat fel. Méltó utódnak tartom. Lehet, ez a sorozat olyan a mai fiataloknak, mint anno az eredeti volt nekem. Nem lett volna szabad leírnom, és csak ajánlani tudom mindenkinek megnézésre, és azoknak, akiknek nem tetszett, szerintem megérdemel még egy esélyt.

2016.09.30 nero

A MacGyveren nőttem fel, ezt muszáj elmondanom elöljáróban. Már a reboot ötlete sem tetszett, de a végeredmény meg aztán végképp. Siralmas porba tiprása ez egy ikonikus karakternek. RIP!

2016.09.27 MiAzAki

Az eredeti MacGyver mellett ez egy paródia. Okés, lehet változtatni, de komolyan, olyan ez, mintha vígjátéknak szánták volna, csak nem is vicces igazából. Szegény főszereplő srácot sajnálom, az ő karrierje jó eséllyel itt ér véget. A sorozat pedig az első évaddal.

2018.10.12 Bendegúz

Nope, nope, nope, nope... Ennyire ostoba sorozatot nagyon rég nem láttam már. Az eredeti MacGyver nyomába sem ér, az a fajta műsor ez, amit nézel, de neked kínos. Facepalm!