Mad Dogs - Kutyaütők

Michael Imperioli
Ben Chaplin
Michael Imperioli
Steve Zahn

A Mad Dogs című sorozat főszereplői nem túl sikeres negyvenes éveikben járó baráti társaság tagjai, akik összejönnek Belizeben, hogy megünnepeljék barátjuk idő előtti nyugdíjazását. Az együtt töltött idő során számos komikus helyzet alakul ki, de mindeközben… Több

Premier: 2015.01.15.

2020.11.11 Robinson76

Karibi parti némi szerencsétlenkedéssel

A bevezető rész szenzációs volt, egy érdekes történetet vizionált, volt egy hamisítatlan karibi hangulata. Szóval jól indult, de egy picit ellaposodott, és a baráti társaság töketlenkedése csak rátett egy lapáttal, és vígjátékokat megszégyenítő helyzeteket teremtett. Nem vagyok benne biztos, hogy valóban ezt a hatást akarták elérni a stáb tagjai. Erősen felfelé kerekítve négyes az osztályzat.

2017.04.11 indingo

Picit a paródia és picit a kő kemény valóság határán van a film. Nem volt rossz, bár a közepe táján kicsit uncsi volt. Az első évad után bennem még maradtak megválaszolatlan kérdések.

2016.04.09 Szilonka

Jó kis első rész volt meg kell hagyni. Kíváncsi leszek a továbbiakra, tetszett a történet, jók voltak a szereplők és a szinkront sem szúrták el. Billy Zanenek nem sok szerep jutott.

2017.11.04 Bazzzsi

Ennyi béna karaktert rég lehetett látni egy filmben. Kicsit középszerű sorozat és elég esetlenül hagyták abba. Több akciót vártam tőle, sokat szerencsétlenkedtek benne.

2018.04.20 TomÁcs

Évek után titokzatosan összeülő baráti társaság, ahol az egyikük nem hagyja el saját lábán az estét. Utána egy őrült versenyhutás az idővel meg a hatóságokkal.

Értékelés: 7.5/10
(2016. 04. 04.)
Az őrület határán
Amerika újabb európai sorozatra csapott le, hogy önmaga képére formálja, mint tette ezt például az Office, a Híd vagy a Humans esetében. Most a 2011-ben útjára indult brit szériát, a Mad Dogsot szemelte ki magának. Csakhogy – meglepő módon – ezúttal nincs okunk panaszkodni a remake miatt. Több