Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Mad Max: A harag útja

(Mad Max: Fury Road)

Tartalom

A posztapokaliptikus jövőben mindenkinek meg kell küzdenie a javakért és az életben maradásért. Az embertelen körülmények között két lázadó próbál igazságot szolgáltatni. Max (Tom Hardy) nem a szavak, sokkal inkább a tettek embere, aki saját békéjét keresi, miután elvesztette feleségét és gyermekét, Furiosa (Charlize Theron) pedig abban látja a túlélés lehetőségét, ha átkelve a sivatagon hazatér gyermekkori otthonába.

2015. 06. 15. 23:46

Nem feltétlenül vagyok egy nagy Mad Max rajongó, tulajdonképpen az eredetiből is csak Mel Gibsonra emlékszem...meg Tina Turnerre a harmadik részből. Lehet, hogy elfogult vagyok, de úgy gondolom, hogy ezt a filmet Charlize Theron vitte a vállán, legalábbis mindenkit lejátszott a színről. A film inkább látvány mint mondanivaló és egy kicsit néha túlzás is. Egynek jó volt, mert lekötött, de többször nem hiszem, hogy megnéztem.

2016. 04. 23. 00:43

Ez a film olyan mintha egy rock klippet néznék 2 órán keresztűl.Ilyen roncsderbis zúzós filmet amibe valódi kocsikat darálnak be még nem láttam.De azért persze nagyon beteg egy világba játszódik.A szinészek is jók bár nem sokat szerepelnek.Ezt a filmet mindenkinek látnia kell.Kell ennyi őrület a nézőnek.

2015. 07. 01. 10:28

Nem gondoltam volna hogy ennyire jól megcsinálták ezt a filmet! :) Kiemelkedik a BARBÁR hagulatával és a gyönyörű látványvilágával. Érdemes megnézni, igazi moziba nézős, izgalmas film...

Sean Penn
Sean Penn
Jason Momoa
Tom Hardy

A Rotten Tomatoes oldalán 97%-os értékelést kapott 355 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes TOP 100 akció-, és kalandfilm kategória listájának első helyén áll.

Tom Hardy és Charlize Theron verekedős jeleneténél Theron egyszer úgy lekönyökölte a társát, hogy Hardynak eltört az orra.

Smoking Barrels: Mad Max - A harag útja
A Mad Max valószínűleg nem fog új időszámítást nyitni, talán megismételhetetlen klasszikussá sem válik (erről akár saját folytatásai is tehetnek már), viszont a blockbusternek egy olyan mítikus eszményét valósítja meg, amelytől az utóbbi időben mintha egyre messzebb kerültünk volna.
Revizor: MINDEN, MI FÉNYES ÉS KRÓM
George Miller, aki már az akciófilmek megszületése előtt is tökös akciófilmeket forgatott, elkészítette a műfaj új etalonját. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA.
Filmtekercs: Láttatok már kétórás autós üldözést?
A Halálos iramban már csupán egy gyermekded fogócska, Liam Neeson már csak egy vergődő öregember, Luc Besson francia istállója pedig zárhatja kapuit. A Mad Max – A harag útja lekörözi a kortárs nyugati akciófilmeket. Kétszer!