Játssz Philips tévéért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Mad Men - Reklámőrültek

(Mad Men)
Mad Men - Reklámőrültek

Tartalom

Don Draper egy vezető reklámirodánál dolgozik a 60-as években, és még riválisai is elismerik, hogy ő a legjobb a szakmában. A férfi új megbízást kap: tegye vonzóbbá és népszerűbbé a Lucky Strike-ot! Nincs könnyű dolga, ugyanis sorra jelennek meg a dohányzás káros következményeit tagaló hírek és kutatások. Draper egy pillanatra elbizonytalanodik, melyet munkatársa, Pete Champbell megpróbál kihasználni. Feltűnik a színen továbbá Don új titkárnője, Peggy Olsen, aki bár nagyon szerény és ártatlan lány látszatát kelti, talán mégsem az, akinek mutatja magát.
2016. 04. 05. 19:37

Remek környezet, és érzésem szerint a téma is fontos. No nem csak arra gondolok, hogy a cigaretta kérdésben látjuk a reklámot és a valóságot, hanem azt is, hogy hogyan működhet a reklámipar egy része, hogyan kell kezelnünk az üzeneteit. Persze teljes képet nem ad, de jó alap arra, hogy sokan utánanézzenek a témának.

2015. 09. 19. 03:27

A Reklámőrültek a premierjének idejében az egyik legüdítőbb újonc volt, amelynek sikerült pár rész alatt kiépítenie egy igen komplex világot és felvázolnia a szereplők személyiségét, melyet aztán egyre tovább mélyített. Ha ezt egy dráma meg tudja csinálni, nálam már nyert ügye van. Viszont mostanra már azt érzem, megfáradt ez a dolog annyira, hogy ideje legyen befejezni, ma már nem tud úgy lekötni, mint az első évadok alatt. De ha kimaradt, tégy vele egy próbát, talán ha nem hétről hétre nézed éveken keresztül, fel sem fog tűnni, miről beszéltem, mert akárhogy is, a Mad Men egy kiváló széria.

2015. 07. 15. 05:10

A Mad Men az egyik legjobb drámasorozat, ami valaha láttam. A környezetért mindig is rajongtam, a reklámvilág érdekelt, a a színészek első osztályú alakítást hoznak és a történet is kiváló és fordulatos. Az egészen megvan a maga jellegzetes atmoszférája, ami nyit egy kis kaput a 60-as évek New Yorkjára, és aki belép rajta, garantáltan nem bánja meg.

Alexis Bledel
Kiernan Shipka
Jessica Paré
Jessica Paré
Jon Hamm

Kiernan Shipka (Sally Draper) 2013-ban, 13 éves korában elmondta, hogy egyetlen epizódot sem látott még a sorozatból. A színésznő azt nyilatkozta a The Huffington Post-nak, hogy megvárja, amíg eléri a 16-17. életévét.

A Mad Man forgatókönyvírói többségében nők voltak.

Freddy Rumsen karakterét Bill Murray testvére, Joel Murray alakítja.