Magányos farkas

Magányos farkas

Lone Wolf McQuade
Videók

A rendőrség akciója kudarcba fullad, mikor rajtaütnek egy lótolvaj bandán. MacQuade, a texasi járőr a legjobb az egész államban, ő fékezi meg a bandát, és menti meg rendőrtársait. MacQuade külön él feleségétől és lányától messze a texasi prérin, kedvenc farkasa társaságában. Kapitánya eltűri módszereit, de nem hagyja, hogy magányosan dolgozzon, ezért egy fiatal tisztet rendel társául. MacQuade eleinte elutasító a fiúval, de amikor egy veszélyes fegyvercsempész bandára akar lecsapni, jól jön a segítség.

Rendező: Steve Carver
Forgatókönyvíró: B.J. Nelson, H. Kaye Dyal
Premier (HU): 1989.07.06.

2019.10.02 ZeroHero

Carradine a rosszfiu, aki olyan szinten uralja a filmet, hogy el is felejtjuk, h Chuck Norris is ittvan. Persze aztan jonnek a porgorugasok es minden a helyere kerul... :D A film zeneje klasszikus, Barbara Carrera eszmeletlenul gyonyoru, a hangulat i... Több

2018.12.30 HE7EDIK

Norris legjobb filmje. A zene, a sztori, az akciók tökéletesek, nekem a legemlékezetesebb jelenet az, mikor Chuck kitör a föld alól. Carradine pedig eszményi rosszfiú.

Az Eastwood kórház rendezői tisztelgés Clint Eastwood munkássága előtt.Szerző: mamiéstöti2

Ez a film az alapja a Walker a texasi kopó című sorozatnak. Szerző: mamiéstöti2