Maggie - Az átalakulás

Joely Richardson
Bryce Romero
Haylie Creppel
Arnold Schwarzenegger

Egy tinédzser lányt halálosan megfertőz egy vírust, melynek áldozatai kannibál zombikká változnak. Az átváltozás elkerülhetetlen, azonban édesapja a végsőkig kitart mellette.

(hp)

Rendező: Henry Hobson
Író: John Scott 3
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Svájc
Premier (HU): 2016.03.18.

2023.01.27 Erik Csok

Pár napja néztem meg a filmet, méghozzá ajánlásra, és nem csalódtam. Ez egy nem nagyon ismert film, viszont nagyon jó kis mozi, és nem mellesleg egy nagyon különleges és más zombis film. Egyben feszült, szomorú, és figyelmet fenntartó film, amiben Sc... Több

Nem is gondoltam volna, hogy Arnold Schwarzeneggernek van drámai oldala is. A film maga egy társadalmi dráma, amibe szépen beleszőtték a zombis szálat, ami teljesen belesimult a történetbe, és jól meg is van oldva. Ez nem horror, hanem egy érzelmi mo... Több

2019.09.01 Kóborló

Légy a szeretteiddel, ameddig lehet!

Teljesen ismeretlenül kezdtem bele a Maggie - Az átalakulás című, Arnold Schwarzenegger és Abigail Breslin színészek által fémjelezett horror-drámába, és azt kell, hogy írjam, engem pár perc után magába szippantott mind a története, mind pedig a hang... Teljes kritika

2015.07.06 dulkap

Azt hiszem azzal mindent elmondok, hogy a film egyetlen pozitívuma Arnold Schwarzenegger színészi játéka. Meglepően jó alakítást nyújtott, bár Breslin is jó volt, de nála ez nem meglepő. A film meg lassú, unalmas és sehova se vezet.

2015.09.23 rbernadett

Nagyon kemény film. Ha valaki olvasta (!) a Z világháborút, tudja miről beszélek. Az elzombulást, mint egy betegséget mutatja be, ami ellen nincs ellenszer csak beletörődés és türelem. Nem egy szokványos hányós, marcangolós zombi film ezért sokaknak kevés lehet. Ez az értelmesebb része a történetnek.

A zombi szót egyszer sem használják, mégis sokan zombifilmként tekintenek a filmre. Szerző: Kóborló

Ez volt a rendező, Henry Hobson egész estés debütáló filmje. Korábban videojátékok előzetesét rendezte.Szerző: Kóborló

A forgatásra 8,5M $-ból 2013. szeptember 16. és 2013. október 25. közt került sor. Szerző: dulkap

Abigail Breslin második zombi filmje a Zombieland (2009) után.Szerző: dulkap

(2015. 05. 18.)
Maggie
Ilyen filmből akad rengeteg, a fertőzöttekkel megbolondított szenvedés-tematika viszont különös élményt varázsol a Maggie megtekintéséből, s érdekesebb, jobb művet eredményez, mint például a hasonló kérdéskört feldolgozó Still Alice. Több

(2016. 03. 19.)
Maggie – Az átalakulás
Eseménytelensége és álmatagsága egyszerre válik előnyére és hátrányára a filmnek, de Arnold alakítása egyértelműen a javára válik a dolgozatnak. Nem kizárólagosan miatta, de miatta FŐKÉNT érdemes tenni egy próbát a filmmel. 70/100

Értékelés: 7.5/10
(2020. 02. 13.)
Maggie (2015)
Megtekintés: Feltétlenül, mert negatívumai ellenére nem láthattad Schwarzeneggernek ezt az oldalát! Több